تازه‌های خبر
سه شنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱
چاپ

ادعای عجیب درباره ارتباط جنگ ایران علیه داعش‌با آخرالزمان

"جوئل ریچاردسون" تحلیلگر سایت نئومحافظه کار "دابلیو ان دی" با تکرار توهمات مطرح شده از سوی برخی از رسانه های امریکایی و اسرائیلی پیرامون پیش گویی های انجیل درباره تحولات خاورمیانه و طرح ادعای پایان جهان به تحولات اخیر عراق اشاره می کند و معتقد است که این حوادث در انجیل ذکر شده بودند.
ادعای عجیب درباره ارتباط جنگ ایران علیه داعش‌با آخرالزمان

گروه جهان تدبیر: "جوئل ریچاردسون" تحلیلگر سایت نئومحافظه کار "دابلیو ان دی" با تکرار ادعاهای مطرح شده از سوی برخی از رسانه های امریکایی و اسرائیلی پیرامون پیش گویی های انجیل درباره تحولات خاورمیانه و طرح ادعای پایان جهان به تحولات اخیر عراق اشاره می کند و معتقد است که این حوادث در انجیل ذکر شده است.

 

به گزارش "تدبیر"، این سایت با اشاره به حملات صورت گرفته از سوی گروه تروریستی "داعش" در عراق  ادعا می کند که این موارد در کتاب مقدس مسیحیان (انجیل) مورد اشاره قرار گرفته بود و در این باره می نویسد:"بسیاری بر این باورند که پیش گویی های مطرح شده در انجیل درباره فتوحات امپراتوری از جنوب به شمال اشاره به افزایش قدرت "پارسیان" دارد.

انجیل در این باره می نویسد:"دو شاخ قوچ دراز شده بودند. یکی به سوی سرحدات غرب در حال حرکت بود و دیگری از شمال به جنوب. هیچ کسی نمی توانست از دست او نجات پیدا کند و هیچ کس هم نمی تواند در مقابل او بایستد. انجیل س از آن اشاره می کند که یک "بز نر" قلمروی فتوحات خود را در نواحی شرقی گسترش می دهد. بسیاری از مورخان و دی پژوهان معتقدند که این موضوع به لشکرکشی های "اسکندر" اشاره دارد."
 

این سایت در ادامه ادعاهای خود می افزاید:"اگر گمان کنیم که آنچه در انجیل آمده صرفا درباره امپراتوری های پارس و یونان بوده به خطا رفته ایم. اگر معنای نهایی آخرت مربوط به پایان زندگی در این دنیا باشد می توان آنچه در انجیل آمده را روایتی از جنگ آینده در منطقه دانست. این جنگ برای نخستین بار در سرحدات ایران به وقوع خواهد پیوست و غرب، شمال و جنوب آن کشور و همسایگانش را در بر خواهد گرفت. کشورهای عراق، سوریه، لبنان و شاید بحرین و حتی جمهوری آذربایجان، مصر و اسرائیل را نیز در بر خواهد گرفت. به نظر می رسد جنگ روی داده کنونی در موصل به ترکیه نیز کشیده شود. اکنون موضع ایران در قبال داعش را می توان نخستین نشانه های آغاز جنگی منطقه ای دانست. با توجه به آن چه در ایران و عراق در حال روی دادن است می توان وقوع احتمال جنگ منطقه ای را محتمل دانست."

مطالب مرتبط

اقدام نظامی ایران علیه "داعش" تبعات حقوقی نخواهد داشت

نقش ایران در حل "بحران داعش"

حاشیه داعش و فوتبال بر متن مذاکرات هسته‌ای

پیدا و پنهان ماشین کشتاری به نام "داعش"

چشم جهان به سرکوب ایرانی-امریکایی "داعش"

7 نکته ای که درباره بحران عراق باید بدانیم

تروریست ها در مهمان‌خانه‌های ترکیه

رهبر "داعش" چگونه قدرتمندترین تروریست جهان شد؟

 

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.1369