تازه‌های خبر
جهان

اعتراف ترامپ به کوچک‌نمایی کرونا: نمی‌خواستم مردم بترسند/ جو بایدن: این خیانت و دروغ‌گویی است

اعتراف ترامپ به کوچک‌نمایی کرونا: نمی‌خواستم مردم بترسند/ جو بایدن: این خیانت و دروغ‌گویی است بایدن در سخنرانی در میشیگان امریکا درباره ترامپ گفت: او می‌دانست اما به عمد از اهمیت ویروس کرونا کاست. بدتر اینکه او به ملت امریکا دروغ گفت.

شناسایی گور جمعی در پایگاه سابق نیروهای حفتر در لیبی

شناسایی گور جمعی در پایگاه سابق نیروهای حفتر در لیبی هیئت جستجوی مفقودان لیبی از شناسایی یک گور جمعی دیگر در یکی از اردوگاههای سابق نیروهای شورشی موسوم به ارتش "ملی" لیبی در شهر ترهونه خبر داد.

لوکاشنکو: اگر بلاروس سقوط کند، روسیه گزینه بعدی است

لوکاشنکو: اگر بلاروس سقوط کند، روسیه گزینه بعدی است رئیس جمهوری بلاروس در گفتگویی با روزنامه‌نگاران روسی گفت، روسیه هم ممکن است با تنش‌های سیاسی روبرو شود.

اکثر رای دهنده‌ها پیش بینی پیروزی ترامپ را در مناظرات ریاست جمهوری دارند

اکثر رای دهنده‌ها پیش بینی پیروزی ترامپ را در مناظرات ریاست جمهوری دارند بر اساس نتایج یک نظرسنجی جدید، تعداد رای دهندگانی که انتظار پیروزی دونالد ترامپ را در مناظرات مربوط به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دارند بیشتر از رای دهندگانی است که انتظار پیروزی رقیب دموکرات او یعنی جو بایدن را در این مناظرات دارند.

سازمان ملل: احکام عربستان در پرونده خاشقجی فاقد مشروعیت است

سازمان ملل: احکام عربستان در پرونده خاشقجی فاقد مشروعیت است سازمان ملل در واکنش به بسته شدن پرونده قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی، احکام عربستان در این پرونده را "غیرقانونی" خواند و اعلام کرد که این احکام شامل هیچ مسئولیتی از سوی بن سلمان نیست.

تاثیرگذاری بالای ترامپ بر رقابت انتخابات کنگره آمریکا

تاثیرگذاری بالای ترامپ بر رقابت انتخابات کنگره آمریکا "نبرد انتخاباتی در آمریکا برای در اختیار گرفتن کنترل کنگره این کشور تحت‌الشعاع رقابت بر سر دونالد ترامپ قرار گرفته است؛ در حالی که جمهوریخواهان بخت و اقبال خود را به این رهبر حزبشان گره زده و دموکراتها هم به دنبال مطرح کردن خودشان به عنوان سدی در برابر او هستند."

برتری ۱۰ درصدی بایدن بر ترامپ در یک نظرسنجی جدید

برتری ۱۰ درصدی بایدن بر ترامپ در یک نظرسنجی جدید نتایج یک نظرسنجی جدید نشان داده، جو بایدن، نامزد ریاست جمهوری حزب دموکرات آمریکا به میزان ۱۰ درصد بر رقیب جمهوری‌خواه خود یعنی دونالد ترامپ برتری دارد.

برادرزاده بن لادن: تنها ترامپ می‌تواند جلوی یک ۱۱ سپتامبر دیگر را بگیرد!

برادرزاده بن لادن: تنها ترامپ می‌تواند جلوی یک ۱۱ سپتامبر دیگر را بگیرد! برادرزاده اسامه بن لادن گفت: در صورت انتخاب جو بایدن به ریاست جمهوری آمریکا یک حمله دیگر به سبک ۱۱ سپتامبر به وقوع خواهد پیوست و تنها دونالد ترامپ می‌تواند مانع ۱۱ سپتامبر دیگری شود.

هشدار برنی سندرز درخصوص سرپیچی ترامپ از پذیرش نتایج انتخابات

هشدار برنی سندرز درخصوص سرپیچی ترامپ از پذیرش نتایج انتخابات سناتور برنی سندرز که در رقابت مقدماتی حزب دموکرات شرکت داشته هشدار داد، دونالد ترامپ ممکن است در صورت شکست خوردن در انتخابات ماه نوامبر نتیجه انتخابات را نپذیرد.

امارات ظرف چند ماه سفارت و کنسولگری هایش را در اراضی اشغالی افتتاح میکند

امارات ظرف چند ماه سفارت و کنسولگری هایش را در اراضی اشغالی افتتاح میکند وزارت خارجه امارات اعلام کرد این کشور ظرف چند ماه آینده سفارت و دو کنسولگری در اراضی اشغالی افتتاح خواهد کرد.

ادعای مشاور امنیت ملی ترامپ: چین بزرگترین برنامه برای مداخله انتخاباتی آمریکا را دارد

ادعای مشاور امنیت ملی ترامپ: چین بزرگترین برنامه برای مداخله انتخاباتی آمریکا را دارد مشاور امنیت ملی آمریکا بدون ذکر هیچگونه جزئیاتی مدعی شد،‌ چین پویاترین نقش را در میان کشورهایی دارد که به دنبال مداخله در انتخابات آمریکا هستند و بزرگترین برنامه برای نفوذ در سیاست داخلی واشنگتن برای آن‌هاست.

لوکاشنکو روسای امنیتی بلاروس را تغییر داد

لوکاشنکو روسای امنیتی بلاروس را تغییر داد رئیس جمهوری بلاروس در اقدامی با هدف تقویت موضع خود پس از چندین هفته اعتراضات گسترده و اعتصاب‌ها، چند تن از وفاداران تندروی خود را در سمت‌های ارشد منصوب کرد که شامل روسای امنیتی می‌شود.

ادعای رسانه اسرائیلی در مورد زمان انجام حمله حزب‌الله به اراضی اشغالی

ادعای رسانه اسرائیلی در مورد زمان انجام حمله حزب‌الله به اراضی اشغالی یک شبکه اسرائیلی امروز (جمعه) مدعی آگاهی از زمان حمله تلافی جویانه حزب الله به اراضی اشغالی شد.

توئیتر بر روی دو پست توئیتری ترامپ برچسب هشدار زد

توئیتر بر روی دو پست توئیتری ترامپ برچسب هشدار زد توئیتر بر روی دو پست ترامپ که به صورت بالقوه شهروندان آمریکایی را برای دو بار رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر تشویق می‌کرد، برچسب هشدار زد.

تقابل واشنگتن و مسکو در شورای امنیت بر سر لیبی

تقابل واشنگتن و مسکو در شورای امنیت بر سر لیبی آمریکا در جلسه شورای امنیت مزدوران وابسته به وزارت دفاع روسیه را به جنگ در کنار نیروهای خلیفه حفتر در لیبی متهم کرد، در مقابل مسکو ضمن تکذیب این مساله تاکید کرد، در حال حاضر یک سرباز روس هم در منطقه درگیری در لیبی حضور ندارد.

محدودیت‌های جدید علیه دیپلمات‌های چینی در آمریکا/ پکن: واشنگتن این تصمیم را لغو کند

محدودیت‌های جدید علیه دیپلمات‌های چینی در آمریکا/ پکن: واشنگتن این تصمیم را لغو کند وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد، دیپلمات‌های ارشد چینی باید پیش از بازدید از دانشگاه‌های آمریکا یا برگزاری رویدادهای فرهنگی با حضور بیش از ۵۰ تن در خارج از محوطه سفارت، تاییدیه وزارت امور خارجه آمریکا را بدست آورند.

آمریکا: نمی‌خواهیم حزب‌الله در دولت لبنان باشد

آمریکا: نمی‌خواهیم حزب‌الله در دولت لبنان باشد دولت آمریکا گفت تمایل ندارد حزب‌الله جزء دولتی باشد که قرار است روزهای آینده در لبنان تشکیل شود.

رئیس جدید شورای امنیت هم درخواست آمریکا علیه ایران را نپذیرفت

رئیس جدید شورای امنیت هم درخواست آمریکا علیه ایران را نپذیرفت نیجر که ریاست شورای امنیت را بعد از اندونزی به عهده گرفته است، شب گذشته به درخواست آمریکا علیه ایران پاسخ منفی داد.

ماکرون: دولت لبنان تا ۱۵ روز آینده تشکیل می‌شود

ماکرون: دولت لبنان تا ۱۵ روز آینده تشکیل می‌شود رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد طرف های سیاسی در لبنان متعهد شده اند ظرف دو هفته آتی دولت جدید این کشور را تشکیل دهند.

برکناری مسئولان ارشد وزارت دفاع عربستان به ظن فساد

برکناری مسئولان ارشد وزارت دفاع عربستان به ظن فساد پادشاه عربستان طی حکمی تعدادی از شاهزادگان و فرماندهان نظامی این کشور را از سمتشان برکنار کرد و خواهان انجام تحقیقات درباره این افراد شد.

تهدید ماکرون به هماهنگی با ترامپ جهت تحریم‌ سیاستمداران لبنان

تهدید ماکرون به هماهنگی با ترامپ جهت تحریم‌ سیاستمداران لبنان روزنامه فیگاروی فرانسه نوشت: امانوئل ماکرون تهدید کرده با هماهنگی دونالد ترامپ تحریم‌هایی را برای چهره‌های سیاسی لبنان اعمال کند.

تشکیل کمیته عالی تحقیقات درباره پرونده های فساد در عراق

تشکیل کمیته عالی تحقیقات درباره پرونده های فساد در عراق نخست وزیر عراق اعلام کرد، دولت تصمیم گرفته برای تحقیقات پیرامون پرونده های کلان فساد در کشور، کمیته عالی تشکیل دهد.

هشدار اردوغان به یونان و فرانسه

هشدار اردوغان به یونان و فرانسه رئیس جمهوری ترکیه به آتن و پاریس درباره تلاش‌هایشان در متوقف کردن آنکارا از ادامه تحقیقات اکتشافی در دریای مدیترانه شرقی هشدار داد.

ترکیه امارات را به حمایت از یگان‌های کرد در سوریه متهم کرد

ترکیه امارات را به حمایت از یگان‌های کرد در سوریه متهم کرد خبرگزاری دولتی آناتولی ترکیه به نقل از چندین منبع مطلع گزارش داد، امارات متحده عربی تعداد زیادی از عوامل جاسوسی خود را برای آموزش نیروهای ی‌پ‌گ/پ‌ک‌ک در چند سال گذشته به سوریه اعزام کرده است.

ترامپ اعضای کنگره را به درز اطلاعات محرمانه متهم کرد

ترامپ اعضای کنگره را به درز اطلاعات محرمانه متهم کرد دونالد ترامپ اعلام کرد، مدیر اطلاعات ملی آمریکا تصمیم گرفته تا ارائه گزارش درباره مسائل امنیت انتخابات به کنگره را متوقف کند چون شخصی که احتمالا آدام شف، رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان است، این اطلاعات محرمانه را افشا کرده است.
  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها

0.3078