تازه‌های خبر
پنجشنبه، ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۳
چاپ

جوانان بسکتبال هم جهانی نشدند/ یک شکست سنگین برای فدراسیون طباطبایی

تیم ملی بسکتبال جوانان ایران به عنوان مدافع عنوان قهرمانی آسیا با قبول شکست برابر نیوزلند از رسیدن به جمع چهار تیم مسابقات قهرمانی آسیا بازماند و جام جهانی را از دست داد.
جوانان بسکتبال هم جهانی نشدند/ یک شکست سنگین برای فدراسیون طباطبایی

 تیم ملی بسکتبال جوانان ایران که با بی توجهی و کم لطفی فدراسیون و بدون برگزاری حتی یک دیدار تدارکاتی بین المللی راهی تایلند شد تا در رقابت های قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی به میدان برود در مرحله یک چهارم پایانی برابر نیوزلند باخت و حذف شد تا پس از سه دوره حضور متوالی در جام جهانی در این رویداد غایب باشد.

چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی به جام جهانی صعود می کنند اما ملی پوشان بسکتبال ایران در این دیدار ٨٧ بر ٧٢ برابر نیوزلند باختند و به نیمه نهایی نرسیدند.

با این اتفاق جوانان بسکتبال هم مثل تیم ملی نوجوانان به جام جهانی صعود نکردند تا ناکامی های فدراسیون رامین طباطبایی ادامه دار شود.

در ماه های گذشته اهالی بسکتبال به شدت از بی توجهی رئیس فدراسیون به رده های پایه انتقاد می کردند اما کسی به این انتقادها توجهی نکرد و نتیجه اش از دست رفتن قهرمانی آسیا و سهمیه جام جهانی بود.

رامین طباطبایی در این هفت ماهی که مدیریتش را شروع کرده تمام توجهش را روی تیم بزرگسالان گذاشته که در بازی های آسیایی موفق شود و بسیاری معتقدند به تیم های دیگر توجه چندانی نمی کند.

ایسنا

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.0892