تازه‌های خبر
سه شنبه، ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۰۹
چاپ

هنوز فرصت برای نقش آفرینی اصلاحات در انتخابات۱۴۰۰وجود دارد

یک فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه از حالا نمی توان در زمینه انتخابات برای مردم نسخه پیچی کرد، گفت: هنوز تا انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ فرصت باقی است.
هنوز فرصت برای نقش آفرینی اصلاحات در انتخابات۱۴۰۰وجود دارد

جواد امام درباره رویکرد اصلاح طلبان برا انتخابات۱۴۰۰ ،اظهار کرد: به نظر من بحث رویکرد اصلاحات و حمایت از مصادیق یک بحث فرعی است، زیرا ابتدا باید ببینیم نهادهای حاکمیتی مربوط به انتخابات چه رویکردی نسبت به این انتخابات دارند.

وی در ادامه ابراز عقیده کرد: اگر رویکرد همانند انتخابات مجلس یازدهم باشد، شاید مردم زیاد رغبتی به انتخابات نشان ندهند، بنابراین باید صبر کنیم تا رویکرد نهادهای حاکمیتی مربوط به انتخابات مشخص شود، زیرا سخت است مردمی را پای صندوق رای بیاوریم که اعتقاد به بی اثر بودن رای خود دارند یا می بینند که بر سر راه منتخب خود سنگ اندازی می شود.

این فعال سیاسی با بیان اینکه تا رویکردهای کلی مشخص نشود صحبت از مصادیق انتخاباتی بی فایده است، تصریح کرد: هنوز تا انتخابات فرصت باقی است. در سال۹۲هم در روزهای آخر و پس از جمع بندی اصلاحات و رضایت عارف به کناره گیری، حسن روحانی پیروز شد و تا پیش از آن کسی باور نداشت که روحانی رای بیاورد، بنابراین هنوز فرصت وجود دارد. از سویی مردم هم هوشیار بوده و جلوتر از جریان‌های سیاسی هستند. اول باید مردم مطمئن شوند که حضورشان در انتخابات موثر است سپس ما از آنها بخواهیم به کدام فرد رای دهند. نمی شود در شرایط فعلی برای مردم نسخه پیچی کرد.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.1378