تازه‌های خبر
جمعه، ۷ شهریور ۱۳۹۹ ۲۱:۵۶
چاپ

اختلاف حساب ۷۵۰ هزار یورویی در مطالبات استراماچونی

با وجود این که مدیرعامل استقلال گفته است که به استراماچونی باید ۲ میلیون یورو پرداخت شود اما برخی از نزدیکان به باشگاه معتقدند که این مبلغ کمتر از مبلغ اعلامی مدیرعامل آبی ها است.
اختلاف حساب ۷۵۰ هزار یورویی در مطالبات استراماچونی

احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال امروز (جمعه) با حضور در برنامه «ورزش و مردم» درباره جزئیات قرارداد آندره‌آ استراماچونی صحبت‌هایی را به میان آورد و گفت: در بند هفت قرارداد او نوشته که کل قراردادش باید پرداخت شود. به اضافه هر ماه ۱۰ هزار دلار باید به او پرداخت شود. قرارداد او برای دو سال یک و نیم میلیون یورو بود. دو تا ۲۰ درصد هم به آن اضافه کنید. چیزی که دیدیم ۳۰۵ هزار یورو تا کنون گرفته است. به ازای هر ماه ۱۰ هزار دلار هم به قراردادش اضافه می‌شود. ۵ درصد روز شمار سود هم می‌گیرد. در بند قرارداد استراماچونی آمده ۲۰ درصد به کل قراداد به عنوان غرامت اضافه شود. در ادامه ۱۰ هزار دلار عدم پرداخت ماهانه اضافه می‌شود. در بهترین حالت باید ۲ میلیون یورو پرداخت کنیم. وکلای او متاسفانه نامه‌ای نشان دادند که استقلال به او نامه زده ما با تو قرارداد جدید می‌بندیم و آفرهای خوبی به او پیشنهاد داده‌اند.

صحبت‌های مدیرعامل استقلال حاکی از آن است که باید به این سرمربی ایتالیایی غرامت‌هایی پرداخت شود اما یکی از منابع آگاه ازقرارداد استراماچونی به ایسنا اعلام کرد که در قرارداد استراماچونی به هیچ عنوان بند غرامتی وجود ندارد. در سال اول قرارداد این مربی آمده است که اگر استراماچونی پس از فسخ قرارداد،‌ در تیمی فعالیت نداشته باشد، می‌تواند از باشگاه خسارت ۵ درصدی دریافت کند و برای سال دوم قرارداد او چنین خسارتی قابل محاسبه و پرداخت نخواهد بود.

این منبع آگاه همچنین تاکید کرد استقلال در بدترین حالت ممکن باید به استراماچونی یک میلیون و ۲۵۰ هزار یورو پرداخت کند. همچنین باید این را در نظر گرفت که حکم فیفا در خصوص شکایت آندره‌آ استراماچونی صادر نشده است و در صورت صدور حکم،‌ قابل تجدید نظرخواهی است.

این اظهارات را برخی از نزدیکان به وزارت ورزش و جوانان نیز تایید کرده‌اند.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.292