تازه‌های خبر
جمعه، ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ۰۰:۲۵
چاپ

باب وودوارد نامه های شخصی ترامپ - اون را منتشر می کند

روزنامه‌نگار کارکشته واشنگتن پست "باب وودوارد" در پی معرفی دومین کتابش درباره رئیس جمهور آمریکا با نام "خشم"، وعده داد "۲۵ نامه شخصی رد و بدل شده بین دونالد ترامپ و کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی که هنوز عمومی نشده" را افشا کند.
باب وودوارد نامه های شخصی ترامپ - اون را منتشر می کند

به گزارش خبرگزاری "اسپوتنیک"، صفحه این کتاب در آمازون با بیان اینکه "کیم پیوند بین خودش و ترامپ را مانند یک فیلم فانتزی توصیف می‌کند"، کتاب "خشم" را به عنوان گزارشی از ریاست جمهوری ترامپ، آشفتگی آن، تناقض‌ها و تهدیدات این دوره، تبلیغ کرد.

کتاب "خشم"، به عنوان دنباله‌ای از کتاب "ترس" وودوارد در سال ۲۰۱۸ که در صدر لیست پرفروش‌ها قرار دارد، قرار است ۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور) منتشر شود. وودوارد خبرنگاری است که به همراه "کارل برنشتاین"، رسوایی واترگیت را که به بهای ریاست جمهوری ریچادرد نیکسون تمام شد، افشا کرد.

ترامپ درباره کتاب "ترس" مصاحبه‌ای انجام نداد و آن را "خیالی و مبنتی بر منابع ساختگی" توصیف کرده بود، در حالی که این بار، اذعان کرد که با وودوارد صحبت کرده و او را نویسنده بسیار خوب خواند.

وودوارد برای کتاب خشم، صدها ساعت مصاحبه با شاهدان دست اول انجام داده، که یکی از آن‌ها "جان داون"، وکیل ترامپ در دوره تحقیقات مولر درباره ادعای تبانی روسیه است.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.2228