تازه‌های خبر
چهارشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ۲۳:۰۹
چاپ

دستگیری سارق کودک‌ربا در گیلان

فرمانده انتظامی رشت از شناسایی و دستگیری سارق کودک‌ربا در گیلان خبر داد و گفت: حال عمومی کودک خوب بوده و به والدینش تحویل داده شده است.

به گزارش تسنیم، سرهنگ علی رمضانی امشب در جمع خبرنگاران از شناسایی و دستگیری سارق کودک‌ربا در بخش سنگر استان گیلان خبر داد و اظهار داشت: سارقی که یک دختر بچه 9 ماهه را از خودرو دزدیده بود توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت با بیان اینکه صاحب این خودرو با سهل‌انگاری فرزند خردسالش را داخل ماشین روشن گذاشته بود تا به خرید برود بیان داشت: متاسفانه عدم توجه به توصیه‌های ایمنی و سهل‌انگاری صاحب خودرو باعث شد که سارق نسبت به کودک ربایی اقدام کند.

وی با اشاره به اینکه این سرقت در بخش سنگر رخ داده است تصریح کرد: پس از اطلاع به پلیس ماموران انتظامی تمامی محورهای مواصلاتی اصلی و فرعی را با گشت‌های محسوس و نامحسوس کنترل کردند و سرانجام اتومبیل سرقتی به همراه کودک درون آن توسط پلیس شناسایی و سارق نیز دستگیر شد.

رمضانی با بیان اینکه کودک خردسال به والدینش تحویل داده شده و حال عمومی او نیز خوب است عنوان کرد: در حال حاضر به پرونده این سارق 50 ساله رسیدگی می‌شود و مسئولان مربوطه در صدد هستند که جزئیات بیشتری از این حادثه را دریابند.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت با بیان اینکه چنین سهل‌انگاری‌هایی باعث به وجود آمدن حوادث جبران‌ناپذیری برای مردم می‌شود خاطرنشان کرد: پلیس همواره از شهروندان درخواست دارد که به‌هیچ عنوان اتومبیل خود را به‌صورت روشن ترک نکنند زیرا بروز چنین حوادثی دور از انتظار نیست.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.2104