تازه‌های خبر
يكشنبه، ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۳
چاپ

اعتراضات در لبنان / اشغال وزارت اقتصاد

نیروهای امنیتی لبنان از کشته شدن یکی از اعضای خود ضمن کمک به بازداشت شدگان در هتلی که توسط معترضین مورد حمله واقع شد خبر دادند.
اعتراضات در لبنان / اشغال وزارت اقتصاد

تازه ترین گزارش های رسانه های خبری از زد و خورد نیروهای امنیتی لبنان با تظاهرکنندگان ضد دولتی در میدان شهدا بیروت پایتخت این کشور و شلیک گاز اشک آور نیروهای امنیتی به سوی معترضان برای متفرق کردن آنان حکایت دارد . تظاهر کنندگان عصر امروز شنبه در اعتراض به ناکارامدی دولت لبنان در مدیریت انفجار اخیر بندر بیروت دست به این تجمع زدند.

به گزارش عصرایران، گزارش ها به نقل از شبکه خبری الجزیره از محل وقوع تجمع معترضان در پایتخت لبنان حاکی است که نیروهای امنیتی برای متفرق کردن تظاهرکنندگان که در تلاش بودند ساختمان های پارلمان لبنان و وزارت امور خارجه این کشور را به تسخیر خود در آورند به سوی آنان گاز اشک آور شلیک کرد.

آخرین اخبار از اعتراضات لبنان به نقل از خبرگزاری‌ها در زیر می آید:

صلیب سرخ لبنان: انتقال ۵۵ نفر از مجروحین اعتراضات بیروت به بیمارستان و مداوای ۱۱۷ نفر دیگر در محل تظاهرات

اعتراضات در لبنان / اشغال وزارت اقتصاد / حمله به وزارتخانه های امور خارجه و محیط زیست

 

معترضین لبنانی برای دقایقی ساختمان وزارت اقتصاد را تصرف کردند و پس از مدتی آنجا را ترک کردند

رویترز به نقل از سخنگوی پلیس: یک پلیس لبنانی در جریان درگیری با معترضین در مرکز بیروت کشته شد

المیادین: معترضین بخشی از ساختمان وزارت اقتصاد را تخریب و پرونده هایی را از آنجا به بیرون پرتاب کردند

نیروهای امنیتی لبنان از کشته شدن یکی از اعضای خود ضمن کمک به بازداشت شدگان در هتلی که توسط معترضین مورد حمله واقع شد خبر دادند

الجزیره نوشت: تعدادی از معترضین به ساختمان انجمن بانکهای لبنان حمله کردند.

المیادین از قول شارل ابی نادر سرهنگ بازشنسته سابق ارتش لبنان:‌ من یقین دارم که کسانی که به وزارت امور خارجه حمله کردند ، با خارج از کشور ارتباط دارند. کسانی که این خرابکاری ها را انجام می دهند ، نمی خواهند که تحقیقات مربوط به بمب گذاری ادامه یابد

المیادین افزود: گروههایی که وزارت امور خارجه را اشغال کردند ، به وزارتخانه های اقتصاد و محیط زیست حمله کردند و اسناد و پرونده ها را از بین بردند.

منابع المیادین: طرحی برای حمله به بیش از یک وزارتخانه به منظور از بین بردن اسناد و پرونده های مربوط به فساد از سال ۱۹۹۲ وجود دارد.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.3249