تازه‌های خبر
شنبه، ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۰:۰۹
چاپ

دادستانی: تحویل جسد کشف شده در جهان‌نما گلستان به پزشکی قانونی

دادستان عمومی و انقلاب کردکوی اظهار کرد: دقایقی قبل جسد پس از انتقال به پایین دست، برای بررسی های فنی و تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی گرگان تحویل شد.

به گزارش ایسنا؛ هادی عزیززاده با اعلام این خبر گفت: نمونه برداری و عکس برداری از محل کشف جسد و منطقه اطراف هم از سوی بازپرس پرونده و تیم پلیس آگاهی انجام شد.

وی باز هم با تاکید بر این که فعلا با قطعیت درباره هویت جسد کشف شده نمی توان اظهارنظر کرد، افزود: لباس های تن جسد، با نشانی های خانواده و دوستان او و همچنین با لباس هایی که سها رضایی نژاد در آخرین فیلم گوشی اش به تن دارد، مطابقت دارد و این گمان که این جسد متعلق به این بانوست تقویت می کند.

دادستان عزیززاده بیان کرد: نمونه برداری DNA از جسد و خانواده سها رضانژاد فردا انجام می شود تا با قطعیت بتوانیم درباره جسد کشف شده اظهار نظر کنیم.

پیش از این هادی هاشمیان، رییس کل دادگستری گلستان از کشف جسد یک زن در مناطق صعب العبور شهرستان کردکوی خبر داده بود و گفته بود: در حال حاضر خانواده سها رضانژاد در شهرستان کردکوی مستقر هستند تا پس از انتقال جسد و انجام تشریفات قانونی، هویت جسد کشف شده مشخص شود.

۱۴ تیرماه امسال سها رضانژاد به همراه گروهی از طبیعت‌گردان از تهران به منطقه جهان‌نما در ارتفاعات کردکوی سفر کرد. به گفته اعضای این گروه، وی صبح جمعه بعد از خارج شدن از چادر دیگر برگشت. در این مدت جستجوها برای یافتن وی بی‌نتیجه مانده بود.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.1853