تازه‌های خبر
چهارشنبه، ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۶
چاپ

آذربایجان‌غربی 37 کیلومتر به تهران نزدیک‌تر می‌شود

نماینده مردم میاندوآب در مجلس گفت: با بهره‌برداری از جاده سرچم که میاندوآب را به میانه وصل می‌کند، فاصله آذربایجان‌غربی به تهران نیز ۳۷ کیلومتر کمتر می‌شود.

مهدی عیسی‌زاده در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به جلسه اخیر با راه‌ و شهرسازی اظهار داشت: در این راستا راه و شهرسازی قول داد که امسال جاده «سرچم» یعنی میاندوآب به میانه را وصل کند.

وی تصریح کرد: برای این پروژه حدودا 20 میلیارد تومان اعتبار نیاز بود که 17 میلیارد تومان آن تخصیص یافته و 10 میلیارد آن را به صورت نقد یعنی پنج میلیارد مصالح و پنج میلیارد نقدی به پیمانکار تحویل شد و سایر هزینه‌های آن از سازمان برنامه و بودجه تامین می‌شود.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: بنابراین با انجام این پروژه، 37 کیلومتر فاصله آذربایجان‌غربی به تهران کاسته می‌شود و پیمانکار نیز قول داده که در سال 99 و پیش از نزولات آسمانی این جاده را وصل کنند.

وی بیان کرد: با وصل جاده سرچم به غیر از میاندوآبی‌ها، مردم شهرهای مهاباد، پیرانشهر،سردشت، بوکان، سقز، بانه و ارومیه، نیز می‌توانند از آن بهره‌مند شوند. تمامی تلاش‌ها بر آسفالت جاده میاندوآب به میانه بوده و تمامی هم و غم بر این است که امسال به پایان برسد تا مردم از آن استفاده کنند.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.1912