تازه‌های خبر
يكشنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۲۱:۱۵
چاپ

دستگیری 63 کیف‌قاپ و زورگیر در تهران

متهمان در جریان بازجویی ها و تحقیقات انجام شده ضمن اعتراف به جرایم خود به 260 فقره سرقت و زورگیری اعتراف کرده‌اند و تلاش برای شناسایی مالباختگان از سوی پلیس ادامه دارد.

جانشین رییس پلیس پایتخت از دستگیری 63 کیف‌قاپ و زورگیر در اجرای طرح انضباط اجتماعی خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار حمید هداوند در این‌باره گفت: به دنبال شکایت های ارایه شده از سوی شهروندان و بررسی های انجام شده از سوی ماموران تجسس کلانتری ها و پایگاه‌های پلیس‌های تخصصی همچون آگاهی، تعدادی از سارقان و مالخران در پاتوق ها و مخفیگاه های خود شناسایی شدند.

وی با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضایی قرار گرفت، گفت: پس از آن دستور بازداشت متهمان و همچنین بازرسی از مخفیگاه آنان صادر شد و بلافاصله تیم های عملیاتی با هماهنگی های انجام شده از سوی پلیس های تخصصی عملیات خود برای دستگیری متهمان را آغاز کردند که در جریان آن 63 کیف قاپ، زورگیر و مالخر اموال مسروقه دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه ها و پاتوق هایشان، تعدادی اموال مسروقه از جمله، 93 دستگاه گوشی تلفن همراه و تبلت، 20 عدد کیف زنانه، 17 دستگاه موتورسیکلت، 9 دستگاه خودرو، چندین قبضه سلاح بادی، ده ها قبضه سلاح سرد و مقادیری مواد مخدر صنعتی و سنتی، کشف و ضبط شد.

جانشین رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه متهمان پس از دستگیری به کلانتری‌ها منتقل شده و تحت بازجویی قرار گرفتند، گفت: این افراد در بازجویی‌های صورت گرفته به جرایم خود مبنی بر سرقت خودرو و موتورسیکلت، زورگیری، کیف قاپی، سرقت از منزل و همچنین خرید و فروش مواد مخدر اعتراف کردند.

به گفته وی، متهمان در جریان بازجویی ها و تحقیقات انجام شده ضمن اعتراف به جرایم خود به 260 فقره سرقت و زورگیری اعتراف کرده‌اند و تلاش برای شناسایی مالباختگان از سوی پلیس ادامه دارد.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.1608