تازه‌های خبر
جمعه، ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۴
چاپ

این انبار با ۳ هزار کالای احتکار شده را ببینید / عکس

گشت تعزیرات حکومتی تهران بزرگ در بازرسی‌های خود از انبار‌های شهرستان ری یک انبار از لوازم خانگی احتکار شده را شناسایی کرد.

گشت تعزیرات حکومتی تهران بزرگ در بازرسی‌های خود از انبار‌های لوازم خانگی احتکار شده در شهرستان ری یک انبار از لوازم خانگی احتکار شده را شناسایی کرد.

بهمن حسن بیگی رئیس گشت تعزیرات حکومتی استان تهران در این رابطه گفت: ما در بازرسی هایمان از انبار‌ها و سوله‌های لوازم خانگی در سطح شهرستان ری این انبار را شناسایی کرده و برای بررسی تخلفات آن دست به کار شده ایم.

احتکار کالا

وی افزود: مدیر این انبار باید اطلاعات و موجودی انبار را در اختیار سازمان تعزیرات حکومتی قرار می داد، اما با توجه به اینکه از این کار امتناء کرده است، تخلف مرتکب شده و با وجود کمبود این برند در بازار لوازم خانگی اقدام به احتکار کرده است.

حسن بیگی گفت: در بررسی از لیست کالا‌های موجود در این انبار ۳ هزار قلم کالای لوازم خانگی شامل ماشین ظرف شویی، یخچال، کولر گازی و لوازم یدکی است در این سوله وجود دارد و انبار شده است.

وی در ادامه گفت: کالا‌هایی در این سوله وجود دارد که از سال ۹۵ وارد کشور شده اند، اما با گذشت دو سال هنوز در این انبار احتکار شده است.

احتکار کالا

حسن بیگی در ادامه با توجه به حکم احتکار کالا در این انبار گفت: حکم این تخلف، پلمپ سوله و انبار است اما با توجه به لیست ارائه داده شده توسط مسئول این انبار مبنی بر اینکه انباردار و مدیر عامل این شرکت اجناسی را به مشتریان فروخته اند و بابت آن وجه دریافت کرده اند، تا اطلاع ثانوی تمامی اقلام موجود در انبار توقیف شده و با توجه به لیست فروش ارائه داده شده به ماموران گشت تعزیرات حکومتی، می‌بایست طبق این لیست تمامی کالا‌های فروخته شده از انبار خارج گردد و مابقی کالا‌های انبار شده ظرف ۱۰ روز با ارز دولتی ۴۲۰۰ تومانی به بازار تزریق شود.

باشگاه خبرنگاران

 

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.3337