تازه‌های خبر
پنجشنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ۲۲:۵۰
چاپ

سود استقلالی‌ها از انتقال دلفی به آیندهوون چقدر است؟

باشگاه استقلال خوزستان برای انتقال ستاره جوان و ملی پوش خود به آیندهوون هلند، ۵۵۰ هزار یورو دریافت می‌کند.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران جوان پس از نهایی شدن انتقال یونس دلفی از استقلال خوزستان به پی اس وی آیندهوون، سه سه شنبه شب خبری منتشر شد که دلفی باید به هلند برود و در تست‌های قهرمان سابق اروپاحضور یابد تا پس از تایید و انجام مراحل اداری، به جمع لژیونر‌های ایرانی اضافه شود. البته با اعلام حمید استیلی، مدیر تیم ملی امید دلفی کماکان در اردوی این تیم حضور دارد و خارج نمی‌شود.

این بازیکن که لقب جوانترین بازیکن و گلزن تاریخ لیگ برتر را یدک می‌کشد، اکنون همراه با تیم ملی امید در جاکارتا اندونزی است و به زودی به آیندهوون می‌پیوندد.

طبق اعلام امیر سلطانی، مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان، توافق میان این باشگاه و تیم‌هلندی ۵۵۰ هزار یورو است که با هر یورو (۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان) مبلغ این انتقال نزدیک به ۷ میلیارد تومان می‌شود.

نکته جالب اینکه آبی‌های دیار کارون در فصل نقل و انتقالات تابستانی لیگ‌هجدهم، تنها ۳ میلیارد تومان هزینه کرده اند و گرانترین بازیکنان این تیم ۳۵۰ میلیون تومان هستند و در صورتیکه دلفی به آیندهوون برود، ۲ برابر هزینه نقل و انتقالاتی استقلال خوزستان در فصل نقل و انتقالات به حساب این تیم می‌رود.

امیر سلطانی، مدیرعامل استقلال خوزستان در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان با تایید این موضوع بیان کرد: تیم خوبی داریم و امیدوارم بتوانیم با جوان‌ها و با تجربه‌ها نتایج خوبی در لیگ برتر بگیریم. ۲۰ درصد از قرارداد بازیکنان و کادرفنی پرداخت شد و تلاش می‌کنیم تا به موقع پرداختی داشته باشیم.

او افزود: هدف استقلال خوزستان استفاده از بازیکنان جوان و انتقال آن‌ها به اروپا مانند یونس دلفی است و امیدواریم در این راه موفق باشیم.

او افزود: توافق میان ما و تیم‌هلندی ۵۵۰ هزار یورو است و امیدواریم با انتقال بازیکنان جوان به اروپا بتوانیم سود خوبی کنیم.


 

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.2231