تازه‌های خبر
پنجشنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۳۸
چاپ

مسئولان پرسپولیس پیگیر حرف‌های ماهینی باشند حمید درخشان در واکنش به درگیری هواداران:‌ در حالی که تلاش‌هایی صورت می‌گرفت تا خانواده‌ها به استادیوم‌ها بیایند اما دیگر ...

سرمربی سابق پرسپولیس گفت: متأسفانه بوقچی‌ها این روزها در فوتبال تصمیم‌گیرنده شده‌اند و به نظرم باشگاه پرسپولیس باید پیگیر صحبت‌های ماهینی باشد.
حمید درخشان در واکنش به درگیری هواداران:‌ در حالی که تلاش‌هایی صورت می‌گرفت تا خانواده‌ها به استادیوم‌ها بیایند اما دیگر ...

حمید درخشان در خصوص اتفاقاتی که این روزها روی سکوی ورزشگاه‌ها رخ می‌دهد و هواداران تیم‌های مختلف به جان یکدیگر می‌افتد، گفت: خیلی علاقه ندارم که بخواهم در این مسائل ریز شوم. اما کسانی که با استادیوم می‌آیند نباید جو ورزشگاه‌ها را به هم بزنند و به سوی یکدیگر صندلی پرتاب کنند. روزگاری مدعی بودیم که بهترین تماشاگران دنیا را داریم اما دیگر نمی‌توانیم این ادعا را بکنیم. چرا که شاهد هستیم در استادیوم‌های ما دیگر امنیت وجود ندارد و در حالی که تلاش‌هایی صورت می‌گرفت تا خانواده‌ها به استادیوم‌ها بیایند اما دیگر هیچ پدری جرأت نمی‌کند که اجازه بدهد فرزندش راهی استادیوم شود.

وی افزود: به نظر من مسئولان فدراسیون فوتبال و تصمیم‌گیرندگان باید تمهیداتی بیاندیشند تا دیگر شاهد رخ دادن چنین اتفاقاتی نباشیم. البته عوامل زیادی در این باره دخیل هستند اما متأسفانه شاهد هستیم که هرچه روبه جلو می‌رویم امنیت ورزشگاه‌ها کمتر می‌شود. هواداران باید بدانند که اگر این روند را ادامه دهند شاید حتی فوتبال تعطیل شود.

سرمربی سابق تیم پرسپولیس در خصوص صحبت‌های بازیکنان این تیم درباره اتفاقاتی که بوقچی‌ها روی سکوها رقم می‌زنند، اظهار داشت: من موافق اظهارات بازیکنان هستم چرا که این افراد از برخی‌ها خط می‌گیرند و خیلی شرایط را بد کرده‌اند. زمانی که ما فوتبال بازی می‌کردیم کسی شعار نمی‌داد اما متأسفانه این روزها این افراد اگر از کسی خوش‌شان نیاید علیه او شعار می‌دهند و این کار غلطی است که مسئولان باشگاه پرسپولیس باید هرچه زودتر آن را حل کنند.

درخشان در پاسخ به این سؤال که حسین ماهینی اتفاقات اخیر را حاصل ناکارآمدی این بوقچی‌ها می‌داند و آیا او با این موضوع موافق است یا نه، تصریح کرد: دقیقاً همین‌طور است و من با این حرف‌ها موافقم. به نظر من مسئولان باشگاه پرسپولیس باید پیگیری حرف‌های ماهینی باشند چرا که این اتفاقات شاید سر هر بازیکنی بیاید. این بوقچی‌ها اگر کسی خوش‌شان نیاید علیه آنها شعار می‌دهند و تسویه حساب شخصی می‌کنند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به بیان خاطره‌ای از زمان حضورش در این تیم افزود: زمان ما از این داستان‌ها نبود. هواداران می‌آمدند فوتبال را می‌دیدند و بعد از آن لذت می‌بردند. این داستان لیدر نمی‌دانم از کجا آمده و نماد چیست نمی‌دانم اما آنها یاد گرفته‌اند که در همه چیز دخالت کنند. زمانی که ما فوتبال بازی می‌کردیم یک ممدبوقی به استادیوم می‌آمد و بعد از اینکه در طی بازی بوق می‌زد به خانه‌اش می‌رفت اما این روزها شاهد هستیم که این افراد متأسفانه تصمیم‌گیرنده شده‌اند.

فارس

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.2064