تازه‌های خبر
چهارشنبه، ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ۱۵:۳۰
چاپ

کشف 3 انبار قطعات لوازم یدکی خودرو در مشهد

در مشهد 3 انبار با انبوه بسیار زیادی کالا طی 24 ساعت گذشته مهر و موم شدند که شامل بیش از 8 هزار قطعه لوازم یدکی خودرو بوده و همچنین مقادیر بسیار زیادی لوازم خانگی داخلی و خارجی کشف شده است.

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از کشف چند انبار کالای احتکار شده خبر داد و گفت: 3 انبار لوازم یدکی خودرو و لوازم خانگی داخلی و خارجی در مشهد کشف شد.

سیدیاسر رایگانی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: طی گزارشات رسیده در بازرسی‌های مختلف در سطح کشور یک انبار 5100 تنی برنج و حبوبات در یاسوج کشف شده که این محموله از یکی از بنادر جنوبی وارد کشور شده است و در یکی از شهرک‌های صنعتی اطراف یاسوج در انباری به صورت غیرقانونی نگهداری می‌شد.

وی افزود: در این مورد هم ظن قاچاق و هم ظن احتکار وجود دارد که تا تعیین تکلیف، این انبار پلمب شده است.

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی خاطرنشان کرد: در مشهد 3 انبار با انبوه بسیار زیادی کالا طی 24 ساعت گذشته مهر و موم شدند که شامل بیش از 8 هزار قطعه لوازم یدکی خودرو بوده و همچنین مقادیر بسیار زیادی لوازم خانگی داخلی و خارجی کشف شده است.

رایگانی افزود: در انبار کشف شده در مشهد 1900 تن برنج خارجی نیز موجود بوده است.

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی اظهار کرد: بخش زیادی از این اطلاعات از طریق مردم به اطلاع سازمان تعزیرات می‌رسد که شهروندان می‌توانند شکایات خود را از طریق سامانه پیامکی 300000135 سازمان تعزیرات حکومتی یا شماره تلفن 124 بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت ثبت و پیگیری کنند.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.3356