تازه‌های خبر
چهارشنبه، ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۲
چاپ

کاشمر؛ 3 کشته در خاک برداری غیر اصولی

رئیس اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشمر (خراسان رضوی) گفت: از کشته شدن سه نفر در یکی از روستاهای کاشمر بر اثر خاک برداری غیر اصولی خبر داد.

به گزارش ایسنا، امیر نژاد رحیم با بیان اینکه روز گذشته 23 مردادماه طی تماس مردمی در با سامانه 125 اعلام شد که چهارنفر از اهالی روستای فرگ زیر تلی از خاک گرفتار شده اند، افزود: در پی این تماس بلافاصله آتش نشانان از ایستگاه قائم به محل اعزام شدند.

وی با اعلام اینکه این افراد که در ابتدا پنج نفر بودند به قصد جمع آوری خاک جهت تهیه شیره انگور به تپه های حوالی روستای عارف آباد رفته بودند، عنوان کرد: متاسفانه در حین کار محل خاکبرداری که به صورت غار مانند بوده است دچار ریزش می‌شود و پنج نفر که دونفرشان کودک بودند در زیر خاک مدفون می شوند.

رئیس اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشمر با بیان اینکه در همان لحظات ابتدایی یک نفر با نجات خود اهالی را خبر می کند، افزود: قبل از رسیدن آتش نشانان دختر بچه ۱۰ ساله نجات پیدا می‌کند.

وی ادامه می‌دهد: متاسفانه در این حادثه سه نفر دیگر فوت کردند که یکی از آنها کودک چهارساله ای بود که در حضور بازپرس محترم از زیر آوار بیرون آورده شدند و جهت مراحل قانونی تحویل بیمارستان شدند.

رحیم نژاد با اشاره به اینکه دو فرد دیگر حدود 30 و 50 ساله بودند، بیان کرد: متاسفانه هر سه نفر با وضعت بسیار تاسف باری فوت کرده‌اند.

وی با اعلام اینکه این افراد اهل روستای فرگ بودند اما در تپه های روستای عارف آباد اقدام به خاکبرداری می کردند، افزود: پس از تماس با سامانه ۱۱۵ اورژانس بلافاصله ۳ دستگاه آمبولانس جهت اقدامات لازم به محل حادثه اعزام شدند.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.3215