تازه‌های خبر
سه شنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۱۹:۰۹
چاپ

رئیس سازمان تعزیرات : زمان رسیدگی به پرونده کالا‌ها و خدمات یک سوم شد

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: مدت زمان رسیدگی به پرونده‌های تخلفات کالا و خدمات در سال جاری نسبت به سال گذشته یک سوم کاهش داشته است.

به گزارش ایرنا از اداره کل روابط عمومی، سازمان تعزیرات حکومتی، جمال انصاری روز سه شنبه در نشست با مدیرکل و روسای شعب اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران، افزود: شرایط فعلی کشور برای بخش زیادی از مردم طاقت فرسا است و در این شرایط مردم از ما توقع زیادی دارند.
وی با تاکید بر لزوم برخورد با مفاسد اقتصادی طبق بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب، اظهار داشت: بیانات و سخنان مقامات عالی کشور بیانگر مسائل و چراغ راه است و باید بر اساس خواسته‌های مردم در انجام ماموریت‌های سازمانی بکوشیم.
انصاری افزود: ما قطعا از این شرایط عبور می‌کنیم، اما آنچه مهم است تاثیرگذاری سازمان تعزیرات در ایجاد امنیت و آرامش برای مردم است و به همین منظور لازم است، این سازمان در تمام ابعاد، استراتژی‌های مشخص داشته باشد.
در این نشست محمدعلی اسفنانی، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران نیز به ارائه گزارشی از اقدامات اخیر پرداخت و گفت: ۳۵ مورد بازرسی در مورد کاغذ انجام شده و در بحث احتکار نیز اخیرا یک انبار با بیش از ۵۰ هزار دستگاه لوازم خانگی کشف و پلمب شده است.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.2078