تازه‌های خبر
سه شنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۶
چاپ

بنگر: زمانی که به شرایط پرسپولیس اعتراض کردم برخی به نفع‌شان بود که سکوت کنند

بازیکن سابق پرسپولیس گفت: زمانی که من در مورد شرایط لیدرها در پرسپولیس صحبت کردم دیگران سکوت کردند چون به نفع‌شان بود.
زمانی که به شرایط پرسپولیس اعتراض کردم برخی به نفع‌شان بود که سکوت کنند

محسن بنگر در مورد حضورش در تیم پارس جنوبی و احتمال بازی مقابل استقلال گفت: من به تازگی به تیم پارس جنوبی پیوسته‌ام و در حال حاضر ۵-۶ روز است که تمرین بدنسازی می‌کنم و با این حال این نظر کادرفنی است که مقابل استقلال بازی کنم یا نه.

وی در مورد اینکه دیدار با استقلال را چطور ارزیابی می‌کند گفت: بازی با استقلال دشوار است و قطعا بازیکنان تیم پارس جنوبی با تمام توان و انرژی خود مقابل استقلال قرار می‌گیرند و هواداران تیم هم به خوبی تیم را حمایت خواهند کرد.

بنگر در مورد اینکه نتیجه این بازی را پیش‌بینی می‌کند یا نه گفت: نتیجه بازی را نمی‌توان پیش‌بینی کرد و فقط امیدوارم بازی به سود پارس جنوبی به پایان برسد.

بازیکن سابق پرسپولیس در مورد درگیری کاپیتان‌های پرسپولیس با لیدرهای این باشگاه گفت: هیچ نظری ندارم فقط این را می‌گویم زمانی که من در پرسپولیس بودم و چنین حرف‌هایی زدم کسی توجهی به آن نکرد و برخی به نفع‌شان بود که سکوت کنند. آن هم زمانی که من به این شرایط اعتراض کردم.

بنگر در مورد اینکه بازی‌های پرسپولیس را دنبال می‌کند یا نه گفت: در ابتدای لیگ در ایران حضور نداشتم و هفته گذشته هم مشغول دیدن بازی نساجی و پارس جنوبی بودم.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.1729