تازه‌های خبر
سه شنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۵
چاپ

جزئیات تصادف اتوبوس با تریلی در محور اردستان ‌

غلامرضا هاشمی زاده ‌فرمانده نیروی انتظامی اردستان گفت: بر اثر برخورد اتوبوس با کامیون کشنده در محور اردستان 16 نفر راهی بیمارستان شدند.

غلامرضا هاشمی زاده اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره تصادف جرحی در ساعت 01:12 بامداد در کیلومتر 2 محور اردستان - نایین در حوزه استحفاظی مرکز شهرستان، مأموران کلانتری مرکز و پلیس‌راه سریعاً به محل مذکور اعزام شدند.


وی افزود: برابر اعلام مأموران حاضر در صحنه، مورد تصادف بین یک دستگاه اتوبوس با 25 نفر مسافر که از تهران به سمت شهر بابک کرمان در حرکت بود با یک دستگاه کامیون کشنده ماک رخ داده است.

‌تصادف اتوبوس با تریلر در کمربندی اردستان‌

فرمانده نیروی انتظامی اردستان گفت: در این حادثه تعداد 16 نفر از مسافران مجروح و توسط عوامل اورژانس و هلال‌احمر به بیمارستان شهید بهشتی اردستان منتقل شدند که تعداد 13 نفر به صورت سرپایی مداوا و تعداد سه نفر به علت شدت صدمات وارده بستری شدند.

هاشمی زاده با بیان اینکه هر دو وسیله نقلیه نیز با هماهنگی مقامات قضایی به پارکینگ منتقل شدند، افزود: علت وقوع حادثه برابر نظر کارشناسان تصادف پلیس‌راه اردستان بی‌احتیاطی و عدم رعایت فاصله طولی مناسب قبل از انجام سبقت از سوی راننده اتوبوس است.

ایسنا

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.3307