تازه‌های خبر
دوشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۱۷:۴۸
چاپ

دعوای لفظی مقامات رژیم صهیونیستی بر سر ترور اسماعیل هنیه

یسرائیل کاتز وزیر حمل و نقل رژیم صهیونیستی با فریاد بر سر اویگدور لیبرمن وزیر دفاع این رژیم از او در مورد وعده اش برای ترور اسماعیل هنیه یکی از رهبران حماس، توضیح خواست.

تارنمای شبکه تلویزیونی آروتز شوا با اشاره به این موضوع افزود: این درگیری در زمان نشست سیاسی امنیتی کابینه در هفته گذشته اتفاق افتاد.

بر اساس گزارش شبکه 'کان 11' رژیم صهیونیستی، پنجشنبه گذشته در این جلسه پرتنش که پس از شلیک 200 موشک از غزه به سمت جنوب اسرائیل شکل گرفت، درگیری های لفظی بین این دو وزیر پیش آمد.
کاتز با اشاره به وعده لیبرمن در خصوص اینکه درصورت منصوب شدن در پست وزارت دفاع طی دو روز هنیه مقام ارشد حماس را ترور می کند، بر سر وی فریاد زد که 'وعده حذف هنیه در عرض 48 ساعت چه شد؟'. لیبرمن هم در پاسخ گفت: دقیقا چه همکاری در این زمینه کردید.
تنش بین وزیر دفاع و وزیر حمل و نقل رژیم صهیونیستی نشات گرفته از طرح کاتز برای ایجاد یک جزیره مصنوعی نزدیک غزه است که با مخالفت لیبرمن مواجه شده است.
دفتر وزیر دفاع رژیم صهیونیستی اعلام کرد که آنها در مورد بحث های داخل کابینه اظهار نظر نمی کنند و دفتر کاتز نیز هنوز پاسخی نداده است.   / ایرنا

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.3629