تازه‌های خبر
دوشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۰۱
چاپ

ترافیک در چالوس/ مه و باران در 6 استان

در استان مازندران در محدوده گدوک محور فیروزکوه و همچنین در محور کیاسر-سمنان شاهد مه‌گرفتگی و کاهش دید رانندگان هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک در جاده چالوس و بارش باران در جاده‌های ۵ استان کشور خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار کرد: در حال حاضر در محور کرج چالوس در محدوده پل خواب، به دلیل انجام عملیات آسفالت جاده همزمان با تردد خودروها، شاهد ترافیک نیمه‌سنگین در این محدوده هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: همچنین در آزادراه قزوین کرج در محدوده مهرویلا تا پل فردیس و همچنین در باند جنوبی آزادراه کرج تهران در محدوده پل کلاک و گرمدره ترافیک سنگین صبحگاهی گزارش شده است.

وی با برشمردن برخی محورهای دارای مه گرفتگی نیز گفت: در استان مازندران در محدوده گدوک محور فیروزکوه و همچنین در محور کیاسر-سمنان شاهد مه‌گرفتگی و کاهش دید رانندگان هستیم و این شرایط در محور چالوس در محدوده هزار چم نیز گزارش شده است.

رحمانی ادامه داد: علاوه بر این موارد بارش پراکنده باران در اغلب محورهای مواصلاتی استان‌ها مازندران، گیلان و گلستان و محورهای بجنورد به آش‌خانه در استان خراسان شمالی، سراب و اردبیل به خلخال در استان اردبیل نیز ادامه دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در پایان از رانندگان خواست تا با توجه به افزایش سفرها در تعطیلات تابستان و بالارفتن میزان ترددهای جاده‌ای در این فصل، توجه بیشتری به رعایت مقررات و قوانین رانندگی به منظور حفظ جان خود و سایر شهروندان داشته باشند.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.334