تازه‌های خبر
دوشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۱۱
چاپ

پاسخ میرزایی نیکو به یک سوال:چو دانی و پرسی سوالت خطاست/ شکایتم را پیگیری می کنم

یک عضو فراکسیون امید درباره حواشی استیضاح علی ربیعی گفت: انتظار می‌رفت فراکسیون امید یک بیانیه درباره جلسه استیضاح وزیر کار صادر کند و موضع جدی بگیرد.

قاسم میرزایی نیکو، نماینده دماوند درباره جلسه استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مجلس شورای اسلامی، گفت: به قول آقای عارف ما در آن جلسه دفن اخلاق را مشاهده کردیم.

وی خاطرنشان کرد: فراکسیون امید باید بعد از اتمام جلسه استیضاح آقای ربیعی یک بیانیه صادر می‌کرد، موضع جدی در این خصوص می‌گرفت تا مشخص شود چه کسانی دروغ و چه کسانی راست می‌گویند.

نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در جلسه استیضاح وزیر کار هر چیزی گفته شد الا محورها و بنده‌هایی که برای آن استیضاح صورت گرفته بود،‌ اگر شما جمع‌بندی کنید متوجه خواهید شد چه موافق و چه مخالف به هیچ عنوان درباره خود استیضاح و دلایل آن حرفی نزدند.

وی با اشاره به حرف‌های مسعود پزشکیان در این جلسه گفت: تنها کسی که در باب خود جلسه صحبت‌هایی کرد، نائب رئیس مجلس بود مابقی حرف‌ها نه جواب بود و نه دفاع .

این عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: من تعجب می‌کنم چه نوع مدیریتی بالای مجلس نشسته است و اوضاع را مدیریت و کنترل می‌کند، این درست نیست هرکسی هرچیزی دلش می‌خواهد بگوید و خارج از استیضاح صحبت کند،‌ شش محور برای استیضاج بیان شد اما هیچ کسی درباره آن‌ها حرفی نزد.

وی تاکید کرد: اگر نمایندگان و یا افراد دیگر مدارکی داشتند قبل از استیضاح آن را ارائه می‌دادند و در یک جلسه غیرعلنی باهم درباره آن‌ها به گفت‌وگو می‌پرداختند و به دادگاه و قانون می‌سپردند؛ چرا به صحن می‌‌آورند و باعث یک‌سری بی‌اخلاقی‌ها می‌شوند.

میرزایی‌نیکو ادامه داد: البته آقای لاریجانی قول‌هایی داده که از طریق هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان به این موضوع رسیدگی شود.

وی در خصوص شکایت خود از نماینده سبزوار گفت: شکایتم را پیگیری می‌کنم البته همان روز در مجلس هم تعدادی از نمایندگان دورم جمع شدند که صرف‌نظر کن. تکلیف این آدم مشخص است اما من همچنان مصر هستم.

این نماینده مجلس دهم در خصوص انتقادات به فراکسیون امید بیان کرد: چو دانی و پرسی سوالت خطاست.

ایلنا

 

 

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.3222