تازه‌های خبر
يكشنبه، ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۲۱:۵۰
چاپ

توضیح مدیرعامل شرکت ملی نفت درباره واگذاری باشگاه نفت تهران

شرکت ملی نفت اعلام کرد که مدیرعامل این شرکت هیچ‌گونه مسوولیتی در واگذاری است.

شرکت ملی نفت ایران در واکنش به صحبت‌های حسین آل اسحاق، اعلام کرد که مدیرعامل این شرکت هیچ‌گونه مسوولیتی در واگذاری باشگاه نفت نداشته است.

به‌ گزارش ‌ایسنا، حسین آل اسحاق، مسوول حقوقی سازمان لیگ فوتبال که در ماجرای واگذاری باشگاه نفت به عنوان بازرس از سوی وزارت نفت حضور داشت اظهار کرد: علی کاردُر، مدیرعامل شرکت ملی نفت براساس قانون، اسناد نفت را به فروشنده انتقال دهد تا گرفتاری‌های این باشگاه هم حل شود. او از این کار استنکاف کرد تا تیم به لیگ یک سقوط کند و هم‌چنان هم هیچ‌کاری نمی‌کند. با سقوط نفت به لیگ یک ارزش این تیم کاهش پیدا کرد و مدیرعامل شرکت ملی نفت باید در قیامت پاسخگو باشد.

شرکت ملی نفت ایران در پاسخ به این اظهارات آل اسحاق، توضیحی ارسال کرد که این توضیح به شرح زیر است:

موسسه غیر انتفاعی فرهنگی ــ ورزشی صنعت نفت در سال ۱۳۹۰ بر مبنای اساسنامه موسسه منحصرا توسط اشخاص حقیقی بدون مشارکت شرکت ملی نفت ایران تاسیس شده است. با توجه به این که تمامی موسسان اشخاص حقیقی بوده و شرکت ملی نفت ایران فاقد سهام در موسسه فرهنگی ـ ورزشی نفت است، لذا موسسه مذکور از بدو تاسیس یک موسسه غیردولتی محسوب شده و واجد شخصیت حقوقی مستقل است.

بر این اساس بر خلاف مطالب معنونه توسط مسوول محترم حقوقی سازمان لیگ فوتبال واگذاری تیم متعلق به موسسه فرهنگی ــ ورزشی نفت تهران می‌بایست راسا توسط ارکان ذی‌صلاح موسسه صورت پذیرد و در این زمینه هیچ گونه مسوولیتی بر عهده مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران نست.
 

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.3122