تازه‌های خبر
يكشنبه، ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۲۱:۲۰
چاپ

دستگیری متهم سرقت ۱۰۰ گوشی تلفن همراه در مشهد

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: سارق خیابانی که ۱۰۰ گوشی تلفن همراه را در خیابان های مشهد از شهروندان ربوده بود دستگیر شد.

سردار قادر کریمی بعدازظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اعلام چندین فقره سرقت تلفن همراه در مشهد طی چند هفته گذشتهباعث شد تا دستور لازم برای پیگیری سریع این پرونده صادر و طرح تشدید مقابله با سرقت های خیابانی در دستور کار پلیس مشهد قرار گیرد.

وی افزود: تحقیقات اولیه نشان می داد سارقان با استفاده از  موتورسیکلت قرمز رنگ  اقدام به سرقت تلفن همراه می کردند  و با سرنخ به دست آمده کار پلیس را برای شناسایی متهمان آغاز شد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: در ادامه تیم های دایره تجسس کلانتری رسالت مشهد عاملان سرقت ها را پس از چند ساعت کنترل و مراقبت های شناسایی کرده و هنگامی که متهمان به شهروندی نزدیک شده و قصد گوشی قاپی از او را داشتند موفق به دستگیری یکی از متهمان شدند.

به گزارش مهر،کریمی بیان کرد:بازجویی از متهم ۱۹ ساله ابعاد جدید از پرونده را نشان داد و متهم اعتراف کرد روزانه ۴ فقره گوشی قاپی انجام می داده و در ۲۵ روز گذشته ۱۰۰ فقره سرقت در خیابان های مشهد داشته است.

وی گفت: تحقیقات گسترده تیم های دایره تجسس کلانتری رسالت مشهد برای دستگیری متهم فراری پرونده و مالخر اموال مسروقه ادامه دارد و به شهروندان توصیه می کنیم به هشدارهای پلیسی در خصوص نحوه حمل کیف دستی و استفاده از گوشی تلفن همراه توجه کنند.

 

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.3778