تازه‌های خبر
يكشنبه، ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۸:۰۹
چاپ

اژه ای: هنوز اتفاقی در پرونده احمدی نژاد نیفتاده است

غلامحسین محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضائیه در یکصد و بیست و نهمین نشست خبری خود درباره پرونده احمدی نژاد و مشایی توضیحاتی داد و در مورد درخواست احمدی نژاد برای کناره گیری رییس جمهور و اینکه آیا اتهامی متوجه ایشان است،گفت: احمدی نژاد به کسی گفته کنار برو خب آن فرد هم کنار نمی رود و چیز سختی نیست و نباید به این چیزها توجه کرد.
اژه ای: هنوز اتفاقی در پرونده احمدی نژاد نیفتاده است

حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در یکصد و بیست و نهمین نشست خبری خود در مورد درخواست احمدی نژاد برای کناره گیری رییس جمهور و اینکه آیا اتهامی متوجه ایشان است،گفت: احمدی نژاد به کسی گفته کنار برو خب آن فرد هم کنار نمی رود و چیز سختی نیست و نباید به این چیزها توجه کرد.

وی در مورد پرونده احمدی نژاد هم گفت: هنوز اتفاقی در این پرونده نیفتاده است.

محسنی اژه‌ای درباره رسیدگی به پرونده مشایی و زمان رسیدگی به آن گفت: برای این پرونده هنوز وقت دادگاه تعیین تشده است، اشکالاتی دادگاه وارد کرده بود اما امیداورم طول نکشد چون برخی اشکالات دادگاه را دادسرا مرتفع کرده است.

وی درباره صحبت های امام جمعه لواسانات که گفته بود قوه قضاییه نمره خوبی نمی گیرد گفت: ممکن است این صحبت ها درست و یا نادرست باشد که به تحلیلی که انجام داده است بستگی دارد.

اژه‌ای گفت: امر قضا کار سختی است که هر کسی که دادگاه مراجعه می کند و اگر حکم به نفع او صادر نشود راضی نمی شود در مواردی هم کسی که حکم به نفع او هم صادر می شود راضی نیست.

وی افزود: در هر صورت باید مراقب بود که صحبت های افرادی که ستون پنجم آمریکا و دشمن نظام هستند به نام مردم تمام نشود.
وی در پاسخ به سوالی مبنی براینکه هفته گذشته معاون سابق بانک مرکزی دستگیر شد آیا دستگیری افراد دیگری مثل  رییس سابق بانک مرکزی در دستور کاراست یا خیر؟ گفت: دستگیری زمانی است که اتهامی متوجه کسی شود و اگر هم  اتهامی  متوجه شان نباشد گاهی برای ادای توضیحات باید بیایند تا یکسری توضیحاتی را بدهند. فردی که نام بردید تا این لحظه به عنوان مطلع و شاهد نیاز به احضارش مطرح نشده است و تا کنون وی احضار نشده است. بازداشت هم با توجه به عدم احضار مطرح نیست./ ایسنا

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.3125