تازه‌های خبر
شنبه، ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۵:۵۴
چاپ

شگرد عجیب اوباش قمه‌بدست برای فرار از دست ماموران / تعبیه دوربین در لامپ جلوی خانه / عکس

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: ۲ تن از اراذل و اوباش که با قمه در یک درگیری با سه نفر موادفروش اقدام به تخریب دو دستگاه عابر بانک کرده بودند، دستگیر شدند.

 

سرهنگ کیوان ظهیری رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: در هفته گذشته دو نفر از اراذل و اوباش که در منطقه کیانشهر و شهرک های اطراف آن سابقه شرارت و فروش مواد مخدر داشتند با سه مواد فروش منطقه در ساعت 2 بامداد یکشنبه 14 مرداد ماه سال جاری بخاطر اختلاف حساب فروش مواد درگیر شدند و یکدیگر را با قمه مورد ضرب و جرح قرار دادند و دو دستگاه عابر بانک را تخریب کردند.

وی گفت: تیم عملیات کلانتری 158 با بررسی میدانی موفق به شناسایی عاملان درگیری شدند که نفر اصلی متهم 30 ساله و از اراذل منطقه است و علاوه بر فروش مواد مخدر مدتی است در زمینه سرقت نیز فعالیت خود را آغاز کرده است که پس از شناسایی مخفیگاه اش عصر روز پنجشنبه دستگیر شد و قمه های بکار برده شده در درگیری هایش از وی کشف و ضبط شد.

بنا به گفته سرهنگ ظهیری، متهم در تحقیقات و بازجویی های به عمل آمده لب به اعتراف گشود و گفت: «از سه نفر مواد فروش مبالغی طلب داشتم که آنها از پرداخت آن امتناع کرده بودند و از آنجا که راه حل پس گرفتن طلب خود را ترساندن آنان می دانستم، به همراه یکی از دوستانم برای کشاندن آنها به کیانشهر نقشه کشیدم. پس از حضور مواد فروشان به علت آنکه مست کرده بودیم، قمه کشی کردیم و درگیری ایجاد شد و حتی دو عابر بانک نیز تخریب شد و از محل متواری شدیم.»

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در ادامه افزود: مخفیگاه متهم دوم توسط پلیس شناسایی شد و در حالی دستگیر شد که در حال بسته بندی هرویین در بسته های های مختلف بود و 15 گرم هرویین نیز از وی کشف شد. علاوه بر کشف موادمخدر، یک عدد گاز اشک آور، تعدادی اموال مسروقه از جمله پنل، ساب، آمپلی فایر و 35 عدد کارت سوخت نیز یافت گردید.

بازداشت سارقان
سرهنگ ظهیری گفت: نکته قابل توجه آن است که متهم دستگیر شده برای کنترل ورود و خروج مشتریان به مخفیگاهش و نیز پنهان شدن از پلیس، محل خود را به دوربین مداربسته مجهز کرده بود؛ به نحوی که در لامپ جلوی خانه یک دوربین بسیار کوچک وای فای دار نصب کرده بود که از طریق گوشی موبایل در هر جا که بود محل را کنترل می کرد. ماموران پس از اطلاع از این موضوع با یک عملیات پلیسی وارد مخفیگاه وی شدند.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در پایان بیان داشت: در تحقیقات اولیه متهمان اظهار کردند که برخی از شبها در شهرک های حوالی کیانشهر با خودروی خود اقدام به سرقت لوازم خودرو های پارک شده در خیابان‌ها می کردند که تاکنون به 20 فقره سرقت اعتراف کرده اند. ضمن آن که تلاش جهت دستگیری سه متهم دیگر ادامه دارد.

بازداشت سارقان

 

 

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.3274