تازه‌های خبر
شنبه، ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۰۵
چاپ

کشف انبار احتکار 2200 تن شمش آلومینیوم در اراک

یک انبار حاوی 2200 تن شمش آلومینیوم احتکار شده در اراک کشف شد .

به‌ گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی، با توجه به ابلاغ رئیس سازمان بسیج مستضعفین در برخورد قاطع نیروهای انقلابی با محتکران، از هفته گذشته شناسایی افراد سودجو و محتکر در دستور کار رده‌های مختلف بسیج قرار گرفت .

در همین راستا در استان مرکزی نیز بسیج وارد عمل شد و با همت نیروهای بسیجی استان یک انبار حاوی شمش آلومینیوم احتکار شده در اراک کشف شد .

سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در این زمینه گفت: روز پنجشنبه نیروهای بسیج در سطح استان مرکزی موفق به شناسایی و کشف محموله 2200 تنی شمش آلومینیوم احتکار شده در اراک شدند .

وی خاطرنشان کرد: متهمان پرونده دستگیر و پس از تشکیل پرونده و پلمب انبار، برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی استان شدند .

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه شناسایی محتکرین در دستور کار تمامی رده‌های مقاومت بسیج استان قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: به منظور مقابله با پدیده شوم احتکار و مشکلات معیشتی که در پی آن برای هموطنان ایجاد شده است، نیروهای بسیج در سراسر استان به دنبال شناسایی و معرفی افراد سودجو هستند و تاکنون نیز گزارشات خوبی در این زمینه مقابله توسط نیروهای بسیج در استان حاصل شده است .

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.1448