تازه‌های خبر
جمعه، ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۱۵
چاپ

اللهیار ملکشاهی، رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس خبر داد بررسی مفاسد اقتصادی بالای پنج میلیارد تومان در «سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی»

اللهیار ملکشاهی، رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با توجه به طرح تأسیس سازمان مبارزه با مفاسد اقتصاد گفت: ابتدا بنا بود پرونده‌هایی که بالای 10 میلیارد هستند در این سازمان رسیدگی شود اما باتوجه به محاسباتی که داشتیم قرار شد که این عدد به 5 میلیارد تومان برسد.
بررسی مفاسد اقتصادی بالای پنج میلیارد تومان در «سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی»

اللهیار ملکشاهی، طرح تأسیس سازمان مبارزه با مفاسد اقتصاد درباره جلسه کمیسیون حقوقی قضایی با رئیس مجلس شورای اسلامی درخصوص ادامه رسیدگی به طرح تأسیس سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی بیان کرد: جلسه‌ای با حضور رئیس محترم مجلس تشکیل شد و باقی موادی که مانده بود هم به اتمام رسید.

رئیس کمیسیون حقوقی قضایی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تمامی مواد قرائت شد و ما قصدمان این است که هرچه سریعتر سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی را تشکیل دهیم، از نظر کمیسیون کار تمام شده و باید ویراستاری‌های لازم صورت گیرد.

وی افزود: ظرف یکی، دو هفته آینده این لایحه را تقدیم هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی خواهیم و قاعدتا با توجه به حسیاسیتی که مضوع دارد، امیدواریم در صحن با اولویت بررسی شود تا ظرف دو، سه ماه آینده تبدیل به قانون کنیم.

ملک‌شاهی تاکید کرد: همه سعی‌مان ایت است که یک سازمان مستقل مبارزه با مفاسد اقتصادی تشکیل شود.

وی خاطرنشان کرد: ابتدا بنا بود پرونده‌هایی که بالای 10 میلیارد هستند در این سازمان رسیدگی شود اما باتوجه به محاسباتی که داشتیم قرار شد که این عدد به 5 میلیارد تومان برسد.

منبع: ایلنا
 

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.2056