تازه‌های خبر
جمعه، ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۳۴
چاپ

صورت های خونین و سرهای شکسته در بازی تلخ امشب اهواز+ تصاویر

تصاویر و جزئیات درگیریهای تلخ و خشونت بار امشب/ تا به این لحظه سر 3 پرسپولیسی و 2 استقلال با سنگ پرانی شکسته است/ کیفرخواست پرسپولیسی ها علیه لیدر و رئیس باشگاه هواداران تیم/ پشت صحنه حوادث امشب از زبان بازیکنان سرشناس میدان
یکی از رقابت های حساس در اولین روزهای لیگ برتر که می توانست سرشار از هیجان و شادی برای تماشاگران و دوستداران دو تیم استقلال اهواز و پرسپولیس باشد متاسفانه به صحنه خشونت تبدیل شد و نه تنها برای آبی های اهواز و سرخپوشان تهران بلکه برای همه ایرانی های عاشق فوتبال خاطره ای تلخ را رقم زددر بازی امروز دو تیم حاشیه های تلخ و ترسناک به معنای واقعی بر متن رقابت و مسابقه غلبه کرد و همه چیز از جمله نتیجه بازی به تحت الشعاع سنگ پرانی ها و سرهای شکسته و صورت های خونین قرار گرفت .
از همان دقایق آغازین بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس خشونت بر روی سکوها کاملا محسوس بود و علیرغم تکذیب های مکرر نریموسی، گزارشگر این دیدار در صحنه هایی شاهد جنجال هایی بر روی سکوها بودیم.
این درگیری ها در بین دو نیمه به اوج خود رسید و سنگ پرانی های تماشاگران باعث صدمه دیدن و خونریزی تماشاگرانی از دو تیم گردید. تا به این لحظه سر سه پرسپولیسی و دو استقلالی به دلیل سنگ پرانی های مکرر تماشاگر نماهای دو تیم شکسته است و صحنه های ناراحت کننده ای را به همراه داشته است.
 
 

 

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.2301