تازه‌های خبر
پنجشنبه، ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰
چاپ

استقلال_تراکتورسازی با یک تماشاچی ویژه

بازیکن فصل پیش استقلال که با بدشانسی از این تیم جدا شد به تماشای دیدار حساس هفته سوم لیگ برتر می‌نشیند.

به گزارش خبرآنلاین؛ سرپرست باشگاه استقلال همراه با معاون پزشکی و معاون ورزشی این باشگاه به ملاقات لئوناردو پادوانی بازیکن برزیلی استقلال رفتند. در این دیدار که عصر روز چهارشنبه برگزار شد، امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال همراه با دکتر امین نوروزی معاون پزشکی و دکتر علی خطیر معاون ورزشی این باشگاه به ملاقات پادوانی بازیکن محبوب و دوست داشتنی آبی ها رفتند و در خصوص آخرین شرایط این بازیکن با او گفت و گو کردند.

در این دیدار صمیمی با پیشنهاد سرپرست باشگاه استقلال، پادوانی پذیرفت برای مسابقه جمعه شب برابر تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی حضور یابد. با توجه به برنامه کمیته مشوقین باشگاه برای ایجاد طرح موزاییکی به نام پادوانی، مسئولان باشگاه نیز از این برزیلی محبوب و خوش اخلاق دعوت کردند در ورزشگاه آزادی حضور یابد.

با هماهنگی انجام شده، پادوانی روز جمعه همراه با همسر خود جهت تماشای دیدار استقلال و تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی حضور می یابد.
لئوناردو پادوانی فصل پیش دچار مصدومیت از ناحیه گردن شد و هنوز  به طور کامل بهبود نیافته و نمی تواند روی پای خود بایستد. در روزهای گذشته گلایه هایی از زبان این بازیکن از مدیران باشگاه استقلال منتشر شد که به نظر می رسد همان‌ها به این دیدار منجر شده باشد.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.3051