تازه‌های خبر
سه شنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۲۵
چاپ

توضیح کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال درباره مرگ ۲ نوجوان یزدی در گرجستان

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال درباره مرگ ۲ نوجوان یزدی در گرجستان اطلاعیه صادر کرد.
توضیح کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال درباره مرگ ۲ نوجوان یزدی در گرجستان

 باتوجه به اخبار واصله در خصوص حادثه رخ داده در کشور گرجستان برای ۲ نفر از نوآموزان فوتبال که از استان یزد اعزام شده بودند، از سوی کمیته اخلاق مقرر شد حراست فدراسیون فوتبال و همچنین هیات فوتبال استان یزد ضمن  پیگیری و بررسی موضوع با قید فوریت، اقدام و نتیجه را گزارش کنند.

همچنین هیات فوتبال استان تهران مکلف شد ظرف دو هفته آینده کلیه مدارس غیرمجاز فوتبال را شناسایی و اقدامات قانونی لازم جهت پلمب و تعطیلی این مدارس را به عمل آورد.

کمیته اخلاق به خانواده‌ها و نوآموزان فوتبال هشدار و اطلاع می‌دهد که ضمن دقت و بررسی لازم و دقیق هنگام ثبت نام فرزندان خود از قانونی بودن و داشتن مجوز فعالیت مدارس و مجموعه‌های فوتبال مورد نظر اطمینان حاصل کنند و در صورتی که با موارد و فعالیت‌های غیرقانونی توسط مجموعه‌های فوتبالی و مدارس فوتبال نظیر برگزار کننده تور و تورنمنت‌های داخلی و خارجی روبرو شدند سریعا مراتب را از طریق شماره تلفن ۴۴۷۳۸۴۰۲- (۰۲۱) به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گزارش کنند.

مدرسه فوتبالی در یزد اقدام به برگزاری یک اردو در کشور گرجستان می‌کند و مبلغی را هم از ورزشکاران به عنوان هزینه دریافت کرده و نوجوانان را به کشور گرجستان می‌برد. در جریان این سفر دو ورزشکار نوجوان یزدی در رودخانه غرق می‌شوند.
 

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.211