تازه‌های خبر
سه شنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۰
چاپ

از خواهران منصوریان دلجویی شد/ عکس

غلامرضا میرحسینی مدیر رادیو ورزش ضمن دیدار با خواهران منصوریان از آن‌ها به دلیل ناهماهنگی برای حضور در برنامه زنده دلجویی کرد
از خواهران منصوریان دلجویی شد/ عکس

غلامرضا میرحسینی مدیر رادیو ورزش ضمن بررسی وضعیت همکاری صداوسیما با رشته ووشو به سبب اتفاقات اخیر و ناهماهنگی‌های موجود برای حضور خواهران منصوریان در برنامه زنده، از آنان دلجویی کرد و گفت: رعایت شأن افراد و کرامت انسانی همه مردم ایران برای تمامی ما در رسانه ملی یک اصل است و اگر میزبان خوبی نبودیم عذر خواهی می‌کنیم.

علی نژاد رئیس فدراسیون ووشو در این دیدار ضمن خوش آمد به میرحسینی از نقش مهم رسانه‌ها و به ویژه رادیو ورزش در انعکاس دستاورد‌های این رشته قدردانی کرد و گفت: نظر خانواده ووشو نسبت به رسانه ملی بسیار مثبت بوده و خواهد بود و از مدیر رادیو ورزش برای حضور در جمع قهرمانان قدردانی کرد.

دیدار مدیر رادیو ورزش با خواهران منصوریان

خواهران منصوریان هم با اشاره به برخورد احساسی با ماجرای شنبه شب، اصحاب رسانه را بسیار محترم شمرده و تاکید کردند: فکر نمی‌کردیم از این موضوع سوءاستفاده شود.

مدیر رادیو ورزش نیز اضافه کرد: چشم ما به شما فرزندان قهرمان این سرزمین است. دعای خیر مان بدرقه‌ راه شماست و از صمیم قلب دعا می‌کنیم با دست پر از بازی‌های آسیایی برگردید.

میرحسینی ضمن ابلاغ پیام شاه آبادی معاون صدای جمهوری اسلامی ایران، هدیه با ارزش تشرف به زیارت امام رضا (ع) پس از بازگشت از مسابقات جاکارتا را به خواهران منصوریان تقدیم کرد تا در آستانه اعزام به این پیکار‌های مهم، شادی معنوی این قهرمانان فراهم شود.

باشگاه خبرنگاران

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.3173