تازه‌های خبر
سیاست

نقوی حسینی : ۱۴۰۰ جای دعواهای سیاسی نیست

نقوی حسینی : ۱۴۰۰ جای دعواهای سیاسی نیست یک نماینده سابق مجلس گفت: این دوره از انتخابات جمهوری اسلامی باید دوره مناظره بین برنامه داران باشد.

دست تعزیرات برای برخورد با گرانفروشی خودرو بسته است

دست تعزیرات برای برخورد با گرانفروشی خودرو بسته است سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: با توجه به اینکه سقف قیمت خودروها در بازار مشخص نیست، دست این سازمان برای برخورد با گرانفروشی بسته است.

تحلیل گلوبال تایمز از انتقادها به ترامپ در پی برهم زدن نظم جهانی

تحلیل گلوبال تایمز از انتقادها به ترامپ در پی برهم زدن نظم جهانی روزنامه گلوبال تایمز با اشاره به خروج دولت آمریکا از توافق هسته ای، مطرح کرد که تلاش کشورها برای شکل دادن نظم نوین جهانی با یک جانبه گرایی دولت ترامپ و تلاش آن در راستای حفظ استیلای آمریکا ناسازگار است.

گزارشی از تجمع انتخاباتی نداشته‌ایم

گزارشی از تجمع انتخاباتی نداشته‌ایم دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: تا این لحظه گزارشی مبنی بر تجمع در حوزه‌های برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی نداشته‌ایم.
احمد بخشایش

مردم کوچه بازار احمدی‌نژاد را می‌خواهند/اصولگرایان و اصلاح‌طلبان فقط به قدرت فکر می‌کنند

مردم کوچه بازار احمدی‌نژاد را می‌خواهند/اصولگرایان و اصلاح‌طلبان فقط به قدرت فکر می‌کنند احمد بخشایش گفت: اگر آقای احمدی‌نژاد مجال حضور در انتخابات را پیدا کند، اصلاح‌طلبان و اصولگرایان هیچ شانسی برای رأی ‌آوردن نخواهند داشت. واقعیت این است که مردم کوچه بازار احمدی‌نژاد را می‌خواهند؛ با اینکه ایشان در روزهایی که پاستور را ترک کرد تا این حد محبوب نبود.

پمپئو: امارات و اسرائیل، ایران را تهدیدی برای خود می دانند

پمپئو: امارات و اسرائیل، ایران را تهدیدی برای خود می دانند وزیر امور خارجه آمریکا در پی عادی سازی روابط امارات متحده عربی و رژیم صهیونیستی مدعی شد که آن ها ایران را تهدیدی برای خود می دانند.

برنده انتخابات۱۴۰۰ را چه عاملی مشخص می‌کند؟

برنده انتخابات۱۴۰۰ را چه عاملی مشخص می‌کند؟ یک فعال سیاسی گفت: دو عنصر برنامه و شخصیت کاندیدا با عنصر همراهی مردم سرنوشت انتخابات آتی را مشخص می کنند.

نقشه مکرون برای حزب‌الله لبنان

نقشه مکرون برای حزب‌الله لبنان یک کارشناس مسائل غرب آسیا اظهار کرد: امانوئل مکرون می‌خواهد نقش سیاسی حزب‌الله لبنان را در این کشور گسترده کند تا از میزان فعالیت‌های امنیتی این گروه کاسته شود و به مرور زمان حزب‌الله لبنان خلع سلاح شود.

عباس عبدی: قرار است مجلس با قانون محدودیت برای شبکه های اجتماعی به بعضی آقازاده ها رانت بدهد؟

عباس عبدی: قرار است مجلس با قانون محدودیت برای شبکه های اجتماعی به بعضی آقازاده ها رانت بدهد؟ اقدام تعدادی از نمایندگان مجلس به ارایه طرحی جهت شرط و شروط گذاشتن برای شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های غیرایرانی جهت حضور آزادانه در ایران را چگونه می‌توان تحلیل کرد؟

رد پای پوپولیست‌ها در انتخابات ۱۴۰۰؟/چهره جدید شانس پیروزی دارد

رد پای پوپولیست‌ها در انتخابات ۱۴۰۰؟/چهره جدید شانس پیروزی دارد ابوالقاسم رئوفیان دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین معتقد است کسانی که پیش از این در عرصه انتخابات حضور داشته و به هر دلیلی از سوی مردم مورد استقبال قرار نگرفته‌اند، دیگر پا به عرصه رقابت نگذارند تا افراد جدید اجازه ظهور و بروز پیدا کنند.

هنوز فرصت برای نقش آفرینی اصلاحات در انتخابات۱۴۰۰وجود دارد

هنوز فرصت برای نقش آفرینی اصلاحات در انتخابات۱۴۰۰وجود دارد یک فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه از حالا نمی توان در زمینه انتخابات برای مردم نسخه پیچی کرد، گفت: هنوز تا انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ فرصت باقی است.

اگرهای جریان اصلاح طلب برای معرفی نامزد شناسنامه دار در ۱۴۰۰

اگرهای جریان اصلاح طلب برای معرفی نامزد شناسنامه دار در ۱۴۰۰ یک فعال سیاسی گفت: اصلاح‌طلبان چنانچه شرایط مورد نظر آنها در انتخابات مهیا شود، قطعاً با کاندیدای حداکثری و نامزد دارای شناسنامه و برنامه برای عبور از بحرانهای سیاسی واقتصادی در انتخابات ۱۴۰۰ شرکت خواهد کرد.

روزنامه جمهوری اسلامی: برخی مسئولین در سنین ۸۰ و ۹۰ همچنان به دنبال کسب مشاغل بیشتر هستند

روزنامه جمهوری اسلامی: برخی مسئولین در سنین ۸۰ و ۹۰ همچنان به دنبال کسب مشاغل بیشتر هستند وقتی نخست‌وزیر ۶۶ ساله ژاپن، داوطلبانه کنار می‌رود، آن دسته از مسئولین ما که از سن بازنشستگی فراتر هستند، باید این اقدام درس‌آموز را سرمشق خود قرار دهند و داوطلبانه کنار بروند.
محمد خوش‌چهره

دولت‌ها تنها در خام‌فروشی نفت رکورد یکدیگر را شکستند/چهار دولت اخیر به لحاظ کارکردهای اقتصادی خیلی به هم شبیه بوده‌اند

دولت‌ها تنها در خام‌فروشی نفت رکورد یکدیگر را شکستند/چهار دولت اخیر به لحاظ کارکردهای اقتصادی خیلی به هم شبیه بوده‌اند محمد خوش‌چهره گفت‌: چهار دولت آخر،‌ با وجود تفاوت‌هایی که در شعار، روش، سلیقه و... داشته‌اند، ‌به لحاظ کارکردهای اقتصادی خیلی به هم شبیه بوده‌اند. این دولت‌ها مخصوصاً در حوزه‌ اصلی و بنیادی‌ای چون درآمد ملی پایدار به جای آینده‌نگری،‌ روش‌های سریع و سهل‌الوصول را برگزیده‌اند و فقط...

اعتقاد برخی اصلاح طلبان پرهیز از اصرار برای حضور در قدرت است

اعتقاد برخی اصلاح طلبان پرهیز از اصرار برای حضور در قدرت است دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها با اشاره به دو رویکرد در جریان اصلاحات برای انتخابات ریاست جمهوری، گفت: یک رویکرد معتقد به چانه زنی جلب نظر مراجع ذی ربط برای تایید صلاحیت ها است و رویکرد دیگر معتقد است که اصلاح طلبان نباید اصراری برای حضور در قدرت داشته باشند.

سر به نیست شدن میهمان در خانه میزبان

سر به نیست شدن میهمان در خانه میزبان برابر اساسنامه رم «سر به نیست شدن» اشخاص به وضعیتی گفته می‌شود که در آن فرد توسط دولت یا سازمانی سیاسی، ربوده، دستگیر یا زندانی شود و آن سازمان یا دولت از پذیرش این موضوع سر باز بزند یا اطلاعی از محل زندانی شدن فرد «سر به نیست شده» در اختیار قرار ندهد. امام موسی صدر به دعوت رسمی ...

تاکید سخنگوی اتحادیه اروپا بر پایبندی به برجام

تاکید سخنگوی اتحادیه اروپا بر پایبندی به برجام سخنگوی اتحادیه اروپا در گفت و گویی ضمن تاکید بر اهمیت توافق هسته ای گفت که اتحادیه اروپا به اجرای این توافق پایبند است.

کامالا هریس: بایدن به برجام بازمی‌گردد

کامالا هریس: بایدن به برجام بازمی‌گردد معاون نامزد ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا اعلام کرد که بایدن در صورت انتصابش به مقام ریاست جمهوری به توافق هسته‌ای با ایران بازخواهد گشت.

وضعیت نامطلوب آمریکا در شورای امنیت

وضعیت نامطلوب آمریکا در شورای امنیت یک کارشناس مسائل بین الملل با اشاره به نظر رئیس اندونزیایی شورای امنیت درباره درخواست آمریکا برای بازگرداندن تحریم های قبلی علیه ایران گفت: آمریکا با شرایط و وضعیت نامطلوبی در شورای امنیت و جامعه جهانی مواجه شده است.

آقای فتاح! نگذارید مستضعفان، توسط "بنیاد مستضعفان" مستضعف تر شوند

آقای فتاح! نگذارید مستضعفان، توسط اگر بنا بر تخلیه املاک بنیاد است، حق آن است که ابتدا املاک نجومی که در دست این و آن است آزاد یا اجاره روز از آنها گرفته شود و بعد بروند سراغ بیچارگانی که در خانه های محقر روستایی شان زندگی می کنند و ناگهان می بینند که مامور و لودر آمده برای تخریب تنها سرپناه و سرمایه زندگی شان.

گروسی: تاریخ بازرسی از دو محل در ایران "بسیار زود" خواهد بود

گروسی: تاریخ بازرسی از دو محل در ایران مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در جمع خبرنگاران از قریب الوقوع بودن زمان بازرسی از دو محل جدید در ایران خبر داد.

هشدار نسبت به رای آوری شعارهای تند و ساختارشکنانه در انتخابات ۱۴۰۰

هشدار نسبت به رای آوری شعارهای تند و ساختارشکنانه در انتخابات ۱۴۰۰ یک فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه اگر در انتخابات ۱۴۰۰ کاندیدهای اصلی جریان اصلاحات تایید صلاحیت شوند، اصولگرایان رای نمی آورند، گفت: در غیر این صورت شعار های تند و سنت شکن مثل شعارهای احمدی نژاد رای آور است.

شورای امنیت بار دیگر مقبولیت نامه آمریکا برای اعمال تحریم‌ ایران را رد کرد

شورای امنیت بار دیگر مقبولیت نامه آمریکا برای اعمال تحریم‌ ایران را رد کرد نمایندگی کشورمان در سازمان ملل در پی شکست دوباره آمریکا در سازمان ملل با عدم حمایت حداکثری از اقدام آن به استفاده از مکانیسم بازگردانی تحریم ها علیه ایران، مواضع کشورمان در این باره را بیان کرد.
سردار حسین علایی، فرمانده سابق سپاه پاسداران در یادداشتی نوشت:

اگر ترامپ بار دیگر رئیس‌جمهور آمریکا شد، چه باید کرد؟

اگر ترامپ بار دیگر رئیس‌جمهور آمریکا شد، چه باید کرد؟ یک فرمانده سابق سپاه نوشت: آیا همان‌طور که ترامپ اعلام کرده است، باید با آمریکا مذاکره کرد و منتظر یک توافق جدید فوری بود تا آمریکا زانوی خود را از گلوی اقتصاد ایران بردارد یا اینکه مسیر دیگری هم پیش‌روی ایران هست؟
  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها

0.3089