تازه‌های خبر
سه شنبه، ۵ فروردين ۱۳۹۳ ۲۲:۱۸
چاپ

طوفان یخی انتخابات شوراها در فرانسه

پایگاه اطلاع رسانی آتلانتیکو در گزارشی پیرامون انتخابات یکشنبه گذشته شوراها در فرانسه نوشت: طوفان یخی انتخابات شوراها در فرانسه وزیدن گرفت.

این پایگاه خبری روز سه شنبه افزود: با وزش این توفان یخی، فرانسوا اولاند، رئیس جمهوری فرانسه یک پولیور ضخیمی را بر روی لباس پشمی ولی نازکی که هرگز از خود جدا نمی کند، به تن کرد. وی باخته است و دیگر روحیه خود را از دست داده است همان روحیه ای که وی قبلا در جوراب هایش گذاشته بود.

ˈ به این خاطر که می خواست در برف به صورت یک مرد خود را تغییر دهد. یکی از مشاورانش به او نزدیک شد و به وی گفت: آقای رئیس جمهور، آیا شما می دانید که در سال 2008 چه گفته بودید؟ چی ؟، چه ، کی و چگونه؟ˈ

به نوشته آتلانتیکو، در فردای انتخابات یکشنبه گذشته شوراها در فرانسه، زمانیکه ˈ حزب یو ام پیˈ برنده شد، اولاند گفت: نه!!!. مشاورش سپس یک برگه از جیبش خارج کرد و شروع کرد به خواندن. این اتفاق به ندرت رخ می دهد که یک رئیس جمهوری فرانسه تنها 10 ماه بعداز ورودش به کاخ الیزه،شکست شدید، ناامیدی شدید و مخالفت گسترده علیه خود را شاهد باشد.

این پایگاه خبری در بخش دیگری نوشت: شکستی مشابه آنچه برای اولاند رخ داده است، پییشتر مشاهده نشده بود و نخستین چیزی که به ذهن می رسد: ترمیم رئیس جمهوری است.

ایرنا

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.3277