تازه‌های خبر
شنبه، ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۵:۳۶
چاپ

نکونام، آلترناتیو ایرانی سعادتمند بعد از استراماچونی

پس از استعفای مجیدی که البته هنوز به صورت رسمی مورد تایید باشگاه قرار نگرفته است و مقرر شده تا هیات مدیره باشگاه درباره آن تصمیم گیری کند، باشگاه استقلال طی بیانیه‌ای مشخص کرد که گزینه اصلی و جدی آنها برای سرمربیگری در فصل آتی آندره آ استراماچونی خواهد بود.

اگر به هر دلیلی سرمربی ایتالیایی فصل گذشته استقلال نتواند به ایران برگردد، جواد نکونام جدی‌ترین گزینه باشگاه تهرانی برای جانشینی فرهاد مجیدی خواهد بود.

به گزارش  ایلنا، اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال قرار است تشکیل جلسه دهند تا تکلیف نیمکت این تیم در لیگ قهرمانان آسیا مشخص شود. پس از بازی استقلال و تراکتورسازی و شکست آبی پوشان در دیدار فینال، اخبار و حواشی حواشی مربوط به نیمکت این تیم بیشتر شده است.

فرهاد مجیدی در پایان بازی فینال جام حذفی از شاگردانش خداحافظی کرد و با توجه به مشکلات بین او و احمد سعادتمند بعید به نظر می‌رسد این سرمربی حاضر به بازگشت مجدد شود. مجیدی در هفته گذشته از سمت خود استعفا کرد و با درخواست شاگردانش به تمرینات بازگشت تا تیمش را برای بازی با تراکتور تبریز آماده کند.

پس از استعفای مجیدی که البته هنوز به صورت رسمی مورد تایید باشگاه قرار نگرفته است و مقرر شده تا هیات مدیره باشگاه درباره آن تصمیم گیری کند، باشگاه استقلال طی بیانیه‌ای مشخص کرد که گزینه اصلی و جدی آنها برای سرمربیگری در فصل آتی آندره آ استراماچونی خواهد بود.

مذاکرات برای بازگشت این سرمربی از روز گذشته به صورت جدی آغاز شده است و سعادتمند امیدوار است تا استراماچونی دوباره روی نیمکت استقلال بنشیند تا هم به نوعی خواسته هواداران را برطرف کند و از طرف دیگر هم بتواند طلب 2 میلیون یورویی این سرمربی را تسویه کند و او به همراه آبی‌ها در مسابقات فصل آتی همراه باشد.

نکو

باشگاه استقلال در حالی امیدوار است که استراماچونی دوباره سرمربی شود که فدراسیون فوتبال به هیچ وجه بازگشت او را قانونی نمی‌داند و اگر به هر دلیلی این مربی به تهران نیاید، گزینه‌های ایرانی مدنظر باشگاه باید جانشین فرهاد مجیدی شوند. طی هفته گذشته از محمود فکری و علیرضا منصوریان به عنوان گزینه‌های سرمربیگری تیم استقلال نام برده شد که هر دو مربی با انتشار پیامی گفتگو با باشگاه را تکذیب کردند و اعلام کردند به هیچ عنوان علاقه‌ای برای سرمربیگری در استقلال ندارند.

در بین اسامی سرمربیان ایرانی که هفته گذشته از آنها به عنوان جانشین فرهاد مجیدی یاد شد، جواد نکونام از فولاد خوزستان هم حضور داشت که تا به این لحظه سرمربی جوان شایعات را تکذیب نکرده است. او که به همراه فولاد نتایج موفقی کسب کرد و تیمش را با دو امتیاز کمتر از استقلال در لیگ نوزدهم به رده سوم جدول رده بندی رساند.

نکونام که تا به این لحظه برای تمدید قرارداد با تیم فولاد زمان خواسته هنوز درباره آینده‌اش تصمیم گیری نکرده است و در بین سرمربیان ایرانی به عنوان جدی‌ترین گزینه باشگاه استقلال تبدیل شده است. سعادتمند اگر به هر دلیل نتواند استراماچونی را به تهران بیاورد، آن زمان او مجبور است تا یک سرمربی ایرانی باکیفیت را به عنوان جانشین مجیدی انتخاب کند و در حال حاضر جدی‌ترین گزینه مدیرعامل آبی‌ها جواد نکونام است.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.1484