تازه‌های خبر
جمعه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۶:۰۸
چاپ

واکنش چشمی به اتفاقات فرودگاه: این یک نقشه بود

چند نفر به طرز مشکوکی اومدن جلوی سرمربی و بازیکنان و شروع کردن به توهین با الفاظ رکیک، چند بار تذکر دادیم اما لحظه به لحظه رفتارشون بدتر شد.

مدافع تیم فوتبال استقلال درباره درگیری رخ داده در فرودگاه مهرآباد توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش ایرنا، بامداد امروز بود که درگیری و نزاع بین چند بازیکن استقلال و تنی چند از هواداران منتسب به این باشگاه در فرودگاه مهرآباد رخ داد، روزبه چشمی مدافع تیم فوتبال استقلال در متن این درگیری‌ها بود، او که در بازی برابر تراکتور فرصت حضور در زمین را پیدا نکرد نسبت به اتفاقات داخل فرودگاه واکنش نشان داد و در یک استوری اینستاگرامی حرف‌های جالبی را بر زبان آورد.

بخشی از صحبت‌های چشمی که به نظر می‌رسد خطاب به مدیریت باشگاه است: "چند نفر به طرز مشکوکی اومدن جلوی سرمربی و بازیکنان و شروع کردن به توهین با الفاظ رکیک، چند بار تذکر دادیم اما لحظه به لحظه رفتارشون بدتر شد، قشنگ مشخص بود که از جایی خط گرفته بودن، اینها هوادار واقعی استقلال نبودن، هوادار واقعی استقلال هیچوقت به سرمربی و بازیکن تیم خودش حمله و فحاشی نمی کنه، تیمی که یه هفته قبل دربی برده چرا باید با این رفتار مواجه بشه؟"

"این یه نقشه تابلو بود و اولین بارم نیست که چنین رفتاری رو شاهدیم. خواهشم از هوادارا اینه که با چهار تا ویدیو این صحنه هاروقضاوت نکنن.

یه خسته نباشیدم باید به همه اونایی بگیم که هدفشون باختن استقلال بود و خوشحال میشن که مربی و بازیکن نصف شب بدون مراقبت حرفه ای فحش بخورن و مورد حمله قرار بگیرن و واکنش هم که نشون دادیم با خط دهی میخوان اسمش رو بذارن اقدام علیه هوادار."

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.1455