تازه‌های خبر
جمعه، ۷ شهریور ۱۳۹۹ ۲۳:۰۵
چاپ

حمله فدراسیون جودو به صدا و سیما درپی پخش تصویر جودوکار اسرائیلی

رییس فدراسیون جودو از صدا و سیما به دلیل پخش تصویر جودوکار اسراییلی شدیدا انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، آرش میراسماعیلی، رییس فدراسیون جودو در واکنش به پخش تصویر جودوکار رژیم صهیونیستی در شبکه نسیم، نوشت: آقایان صدا و سیما خجالت بکشید. ما داریم تاوان می‌دهیم و له می‌شویم و شما شدید مبلغ اسراییلی‌ها و افرادی که به کشور خیانت کردند. چند بار باید تذکر بدهیم و نامه بنویسیم؟

اگر خط قرمز کشور برای شما مهم نیست، خب به ما هم اعلام کنید که ۱۱ ماه جودوی ایران تعلیق نباشد. کلیه شبکه‌های آن طرف آب دارند هر هفته ما را می‌کوبند و شما چکار کردید؟

هزاران جودوکار چشم انتظار دادگاه هستند و شما به جای مرهم، نمک روی زخم شدید. تا کی باید سهل انگاری شما را ببینیم و دم نزنیم؟ حداقل دین ندارید آزاده باشید. دریغ از یک معذرت خواهی و برکناری مدیران نالایق.

آرش میراسماعیلی رییس فدراسیون جودو در گفتگو با ایسنا، ضمن انتقاد شدید از این اقدام صدا و سیما، اظهار کرد: پیش از این نیز صدا و سیما اقدام به پخش مصاحبه سرمربی سابق تیم ملی که نقش مهمی در تعلیق جودوی ایران داشت، کرد و اینبار نیز چند شب قبل اقدام به پخش مجدد یک برنامه با تصویر جودوکار رژیم صهیونیستی کرده است. آیا نظارتی بر نحوه پخش برنامه های صدا و سیما صورت نمی گیرد که علی رغم نامه مکتوب فدراسیون، باز هم شاهد چنین اقداماتی هستیم.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.151