تازه‌های خبر
سه شنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱
چاپ

سایت یونانی: آ. ا. ک مانع از پرسپولیسی شدن انصاری فرد

یک سایت یونانی نوشت در حالی که کریم انصاری فرد در آستانه پیوستن به پرسپولیس بود، تصمیم به بازگشت به سایت یونانی: آ. ا. ک مانع از پرسپولیسی شدن انصاری فردلیگ یونان گرفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت enwsi، کریم انصاری فرد مهاجم ایرانی در تیم السیلیه کار خود را به پایان برد و مورد توجه یحیی گل محمدی قرار داشت تا بار دیگر پیراهن پرسپولیس را به تن کند. این تیم خود را برای حضور قدرتمند در لیگ قهرمانان آسیا آماده می‌کند و یحیی گل محمدی نیز به دنبال این بود که در کنار علیپور، انصاری فرد را نیز در اختیار خود و تیمش داشته باشد و خود بازیکن ایرانی نیز در آستانه اعلام موافقت خود برای حضور در تهران و امضای قرارداد با پرسپولیس بود که پیشنهاد آ. ا. ک آتن به او رسید و انصاری فرد نیز زمان را از دست نداد و خیلی زود موافقت خود را برای حضور در یونان اعلام کرد تا این بازیکن فصل بعد در تیم آ. ا. ک آتن یونان توپ بزند.

در واقع سران تیم یونانی در بهترین زمان ممکن توانستند این بازیکن را جذب کنند و اگر کمی دیرتر اقدام می‌کردند، این بازیکن با تیم پرسپولیس قراداد امضا کرده بود.

کریم انصاری فرد که سابقه بازی در تیم‌های سایپا، پرسپولیس و تراکتور را در کارنامه خود دارد، پیشتر در تیم رقیب آ. ا. ک یعنی المپیاکوس توپ زده بود و اکنون باید در دیگر تیم قدرتمند شهر آتن بازی کند.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.1494