تازه‌های خبر
يكشنبه، ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۴۳
چاپ

ستاره سابق فوتبال انگلستان: زمان زیادی تا پایان دوران رونالدو نمانده است

"کریستیانو رونادو در گذشته در زمین موفق به جا گذاشتن بازیکنان حریف می شد و به سمت آنها هجوم می برد، اما ما اخیرا دیگر چنین کارهایی را از رونالدو در میدان نمی بینم. به هر حال رونالدو در هر حال حاضر 35 ساله است و باید پذیرفت دیگر زمان زیادی تا پایان دوران ورزشی این بازیکن باقی نمانده است."

اوون هارگریوز، ستاره سابق فوتبال انگلیس مدعی شد زمان زیادی تا پایان دوران کریستیانو رونالدو نمانده است.

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس دیشب علیرغم دبل کریستیانو رونالدو در نهایت موفق شد 1-2 لیون را مغلوب کند و این پیروزی برای صعود به دور بعدی لیگ قهرمانان کافی نبود تا بیانکونری یک حذف زودهنگام دیگر را تجربه کند. اوون هارگریوز، هافبک سابق انگلیس در کنار ریو فردیناند، مدافع درخشان یونایتد مهمان شبکه BT SPORT بودند و در پایان بازی در مورد شرایط کریستیانو رونالدو و آینده این ستاره پرتغالی صحبت کردند.

اوون هارگریوز گفت: "کریستیانو رونادو در گذشته در زمین موفق به جا گذاشتن بازیکنان حریف می شد و به سمت آنها هجوم می برد، اما ما اخیرا دیگر چنین کارهایی را از رونالدو در میدان نمی بینم. به هر حال رونالدو در هر حال حاضر 35 ساله است و باید پذیرفت دیگر زمان زیادی تا پایان دوران ورزشی این بازیکن باقی نمانده است."

در ادامه ریو فردیناند نیز گفت: "قطعا رونالدو بعد از بازی در رختکن از نظر روحی ویران شده و از همه بازیکنان و اعضای تیم از جمله خودش انتقاد شدیدی خواهد کرد. رونالدو وسواس تلاش فراوان و دستیابی به موفقیت های بزرگ و شکستن متوالی رکوردها را دارد و به صورت بی رحمانه ای برای موفقیت مبارزه می کند."

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.1518