تازه‌های خبر
پنجشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۶:۰۶
چاپ

دیدار مادر و دختر بعداز ۲۲ سال دوری

دختر پس از ۲۲ سال بی خبری مادرش را ملاقات و به آغوش کشید.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از وصال مادر و دختری به یکدیگر پس از ۲۲ سال خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری در این باره گفت: یازدهم شهریورماه سال جاری خانم ۲۴ سالبا مراجعه به دادسرایامورجنایی تهران طی دادخواستی در خصوص فقدان ۲۲ ساله مادرش بنام سمیرا  شکایت کرد.

وی گفت: پرونده با موضوع فقدان افراد تشکیل و برای رسیدگی تخصصی با دستور معاون ارجاع دادسرای ناحیه ۲۷ تهران در اختیارکارآگاهان اداره چهارم "پیگیری فقدان افراد " قرار گرفت.

این مقام انتظامی اظهار کرد: شاکی با حضور در اداره چهارم به کارآگاهان گفت: وقتی دو سالش بوده مادرش از پدرش جدا شده و دراین مدت نزد پدرش زندگی کرده است. او همچنین گفت که دیگر هیچ وقت مادرش را ندیده و اطلاعی از او ندارد.

سرهنگ نثاری ادامه داد: کارآگاهان پس از شنیدن اظهارات شاکی با انجام تحقیقات میدانی و پلیسی موفق شدند هویت کامل فقدانی راشناسایی کنند.

وی تصریح کرد: کارآگاهان در شاخه دیگری از تحقیقات خود محل سکونت فرد مفقود شده را در حوالی غرب تهران شناسایی کردند و باهماهنگی مقام قضائی، در هجدهم شهریورماه به اداره چهارم دعوت شد. طی مواجهه حضوری شاکی پس از ۲۲ سال بی خبری مادرش وی را ملاقات و به آغوش کشید. شاکی پس از ۲۲ سال بی خبری مادرش وی را ملاقات و به آغوش کشید.

سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در این باره گفت: با توجه به اقدامات ویژه کارآگاهان اداره چهارم که منجر به وصال مادر و فرزند بعداز ۲۲ سال شد پرونده برای سیرمراحل قانونی تحویل مقام قضائی شد.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.3319