تازه‌های خبر
يكشنبه، ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۴۵
چاپ

برخی خانواده‌ها حتی توان خرید ماسک برای دانش آموزان را ندارند

عضو شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد که برخی از خانواده‌های مناطق کم برخوردار حتی امکان خرید ماسک ندارند و خواستار تمرکز بودجه شهرداری به کمک به این خانواده‌ها شد.

به گزارش ایسنا، احمد مسجد جامعی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با بیان این که شهرداری تهران براساس مصوبه شورای شهر یک سند همکاری و کمک به مدارس دارد گفت: براساس این سند اعتباراتی برای مناطق پیش بینی شده است که به مدارس کمک کنند.

وی با اشاره به روزهای کرونایی و آغاز سال تحصیلی تصریح کرد: به شدت خانواده‌ها نگران دانش آموزانشان هستند و این در حالی است که وضعیت مدارس دولتی جنوب تهران نامناسب تر است و این مدارس علاوه بر این که کمبوداتی دارند اما در تامین امکانات دسترسی دانش آموزان همچون تبلت و کامپوتر نیز مشکلاتی دارند.

وی با بیان این که در برخی مناطق حتی تامین ماسک دانش آموزان برای برخی خانواده‌ها سخت است گفت: پیشنهاد می‌شود منابع مصوب شورا در ارائه خدمات این چنینی متمرکز شود تا مشکل برخی خانواده‌ها حل و فصل شود.

وی با اشاره به برنامه تهران 1400 گفت: ما شورای شهر هستیم نه شورای شهرداری و باید برنامه‌های که برای تهران 1400 در نظر می‌گیریم مربوط به همه دستگاه‌ها و ارکان‌ها باشد نه فقط شهرداری تهران.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.1364