تازه‌های خبر
دوشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۲۰:۲۴
چاپ

کشف عجیب در فرودگاه / ۵۴۰۰ ساعت مچی لاکچری ضبط شد / عکس

رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور از کشف بیش از 5400 ساعت مچی لاکچری قاچاق در فرودگاه مهرآباد خبر داد و گفت: قاچاقچیان قصد انتقال این محموله را به کیش داشتند.

سردار حسن مهری روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: همکاران پلیس فرودگاه های کشور روز دوشنبه از تلاش قاچاقچیان برای انتقال چند هزار عدد ساعت مچی گرانقیمت قاچاق در فرودگاه مهرآباد با خبر شدند.

رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور ادامه داد: در تحقیقات تکمیلی با شناسایی مالک این ساعت‌ها و در حالی که وی قادر به ارائه هیچ‌گونه مدارک گمرکی در خصوص این ساعت‌ها نبود، مأموران پلیس فرودگاه‌ وی را دستگیر و حدود هزاار ساعت مچی خارجی گرانقیمت را ضبط کردند.
وی با بیان اینکه این ساعت‌ها دارای برچسب شبنم بودند افزود: این ساعت‌های گرانقیمت که قرار بود به مقصد کیش بارگیری شوند هر یک بین 1.5 تا 8 میلیون تومان ارزش داشتند.
رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور اضافه کرد: در بررسی های بعدی مشخص شد بخشی از این ساعت‌ها در دفتر شرکت است که پس از دستور مقام قضایی تعداد قابل توجهی ساعت در محل شرکت فرد قاچاقچی کشف شد و در مجموع پنج هزار 450 ساعت مچی گرانقیمت به ارزش تقریبی 3.5 میلیارد تومان توقیف شد.
به گفته مهری شریک این فرد سال گذشته به اتهام قاچاق 50 هزار دلار دستگیر شده بود.

 

 

ایرنا

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.1661