تازه‌های خبر
يكشنبه، ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ۲۱:۲۲
چاپ

علت قتل دف‌نواز اصفهانی چه بود؟

تحقیقات نشان می‌دهد که انگیزه قتل دلایل شخصی و اختلاف شخصی میان قاتل و مقتول بوده اما تحقیقات بیشتر در دست انجام است.

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان علت قتل‌ دف‌نواز اصفهانی را تشریح کرد و گفت: قاتل ظرف ۲۴ ساعت دستگیر شد و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

به گزارش تسنیم، علی اصفهانی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران درباره علت قتل دف‌نواز اصفهانی اظهار داشت: ساعت 3 بامداد روز 18 خرداد گزارشی به مراجع انتظامی اعلام شد، مراجع انتظامی با حضور در محل با فردی که به قتل رسیده بود مواجه شدند. همراه با مقتول، خانمی نیز بوده که ظاهراً نامزد مقتول بوده است.

وی افزود: تحقیقات و بررسی‌های اولیه انجام شده و پلیس جنایی و پزشک قانونی موضوع را مورد بررسی انجام دادند. خانم موردنظر اعلام می‌کند که شخصی، نامزد وی را به قتل رسانده و متواری شده که ظرفیت 24 ساعت با تحقیقات انجام شده قاتل دستگیر شد.

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان گفت: تحقیقات نشان می‌دهد که انگیزه قتل دلایل شخصی و اختلاف شخصی میان قاتل و مقتول بوده اما تحقیقات بیشتر در دست انجام است. اگر ادامه تحقیقات انگیزه‌ای به جز چیزی که اکنون از سوی قاتل اعلام شده و به آن اعتراف کرده،‌ باشد بعد از تحقیقات بعدی اعلام می‌کنیم.

وی با بیان اینکه قاتل و نامزد مقتول هم اکنون در بازداشت هستند، افزود: چون این شبهه مطرح است که نامزد مقتول معاونت در قتل دارد هم اکنون بازداشت است.

  • پربیننده‌ترین‌ها
  • دیگر خبرها
تدبیر


0.1706